Wpis z mikrobloga

Mircy jakieś słuchawki dokanałowe bezprzewodowe do gier? Nausznych jest multum, a jak z bezprzewodowymi dokanałowymi? Głównie do CS także żeby nie miały opóźnienia. Szukam dokanałowych żeby mieć też na co dzień.
#cs2 #csgo #gry #sluchawki #pcmasterrace
  • 18
  • Odpowiedz
@Kj5s6f2dk7s54o: ty to chyba się zatrzymales w 2000r xd

sobie poczytaj jakie systemy mają teraz sluchawki bezprzewodowe, max opoznienie gwarantują do 0.4s albo i mniej w tych drozszych
  • Odpowiedz
sobie poczytaj jakie systemy mają teraz sluchawki bezprzewodowe, max opoznienie gwarantują do 0.4s albo i mniej w tych drozszych


@mohawk: przecież 0.4s to przepaść, jak ktoś chce bez opóźnienia. Nie znam się na CS, bo jestem różowa, ale to nawet dłużej niż mrugnięcie oczami, które i tak jest w opór długie.
  • Odpowiedz
@Kj5s6f2dk7s54o: jaka przepaść niby, niezauwazalna roznica juz nie przesadzaj, jest to świetny wynik i liczony jako DO (maksymalnie) a realnie jest pewnie o wiele mniej, mam duzo roznych sluchawek z aliexpress za grosze z takimi "systemami" i nie widze zadnych opoznien w grach miedzy obrazem na monitorze a dzwiekiem w sluchawkach

nie chce mu polecać żadnych konkretnych modeli bo pewnie chce sprawdzone modele a te moje sa nonejmy na europejskim rynku
  • Odpowiedz
  • 2
@mohawk 0.4 sekundy to jest opóźnienie, które w fpsach jest #!$%@? nieakceptowalne. Musisz mieć refleks na poziomie stulatka, jeśli prawie pół sekundy jest dla Ciebie niezauważalne.
Co nie zmienia faktu, że są słuchawki bezprzewodowe, które mają opóźnienia na poziomie tych do ktorych dźwięk leci po kablu
  • Odpowiedz
@Ralphs: wiem ile to jest 0.4s to jest 400ms gdzie dzieci w CSie placzą jak mają ping wiekszy niz 50ms, tylko że ping a opoznienie dzwieku w stosunku do obrazu to nie jest to samo
  • Odpowiedz
@mohawk przecież desynchronizuje Ci się dźwięk i obraz jeśli masz 400ms lub więcej opóźnienia, nie można tego nie zauważać
@Kj5s6f2dk7s54o dużo słuchawek na opóźnienie między 50 A 100 ms i to już jest niemal nie zauważalne, więc jak najbardziej można grać na bezprzewodowych
  • Odpowiedz
@cukru: nie bede ogladal filmiku, ja podalem te 0.4s w sluchawkach za 40-50zl, dolozy drugie tyle i nie bedzie mial żadnego opoznienia na papierze a moze i w praktyce ale ja tam niczemu co jest bezprzewodowe nigdy nie ufalem i zawsze staram sie miec wszystko na kablu no jedynie telefonu komorkowego nie moge miec na kablu bo nie bede ciagnal za sobą kabla od stacjonarki po miescie :D
  • Odpowiedz
@amn1337: nic nowego do tematu nie wniosles bąbelku, ty mowisz o teorii a ja mowie o praktyce gdzie takie 0.4s jest w ogole dla mnie niezauwazalne, na papierze tyle bo nie wiem jakie jest opoznienie jesli go w ogole nie odczuwam na takich sluchawkach z oferowanym DO 0.4s opoznienia to tym bardziej jak mam to zmierzyć :)
  • Odpowiedz
nie bede ogladal filmiku


@mohawk: Jak nie chcesz się doinformować to nie wypisuj głupot o tym, że 400ms to niezauważalna różnica.
  • Odpowiedz
@cukru: moja prawda jest najmojsza i mam 100% udziałow w mojej prawdzie i posiadam monopol mojej i tylko mojej prawdy i nie mysl sobie że ci odsprzedam chociazby 1% udzialow w mojej prawdzie

nie mam czasu oglądać 10 minut jakiegoś filmiku ktory pewnie nic nie udowadnia bo w takich testach nie jest brany pod uwagę żaden czynnik ludzki i indywidualne cechy psycho-sensoryczne motoryczne i inne psycho czlowieka, kazdy czlowiek jest inny
  • Odpowiedz