Wpis z mikrobloga

@Tobi2137: Co to znaczy, ze ma obsesje? Jak 1-2x na tydzien sobie sprzata, to jeszcze nie jest przesada. Jesli rzeczywiscie jej odwalilo, to trzeba isc do psychiatry. Dostanie leki i moze skieruja ja na terapie. Zycze powodzenia w namowieniu jej na cokolwiek.
  • Odpowiedz
  • 0
@akaisterne nie no codziennie sprząta nawet ja jest okruszek to jest problem kawałek czegoś z dworu też już jest ogromny problem ,ale ona we mnie będzie widziała problem ze jestem "brudasem "
  • Odpowiedz
@Tobi2137 ja mam kuzynkę, która na 6 chodzi do pracy a o 4 wstaje i sprząta XDD. Kiedyś w moim domu zachwycała się jak mam czysto, nie to co u niej, a ja sprzątam raz w miesiącu XD. Co tydzień tylko podłogi mopuje i na bieżąco kuchnie sprzątam (blaty, kuchena), przemyje wannę, toaletę i tyle
  • Odpowiedz
nie sprzątam ona mnie wyręcza


@Tobi2137: Musisz podać konkretny przykład, np. opisz wczorajszy dzień, bo tak to można w nieskończoność zgadywać, a co niektórzy to już diagnozy stawiają.
  • Odpowiedz
@Tobi2137: jak tam jest z 1-2 okruszki to nerwica, ale jak więcej, to sprzątaj po prostu po sobie. Zjesz coś, napruszysz - przetrzyj. Bo to #!$%@? jak kładziesz sobie rękę a tam Ci się jakieś okruszki przylepiają xd
  • Odpowiedz