Wpis z mikrobloga

@kiedys_bede_bogaty #!$%@?ąc od urody tegoż, to jestem pełen podziwu dla prokektantów - stworzyli coś, co jest tak niewyobrażalnie absurdalne że w życiu by mi do głowy nie przyszedł taki kształt.

Gdyby mi ktoś powiedział, że to obuwie wierzchnie NASA do przyszłego skafandra księżycowego to bym był skłonny w to uwierzyć.
  • Odpowiedz
akurat one są super


@dawid-hopek: Wyglądaja jak stare Nike albo Adiki z początku lat 2000, które zostały wybrudzone i wyciochrane na jakimś ubłoconym boisku podczas gry w piłke XD Akurat butów tanich raczej nie kupuję, więc nie trafiłeś. Natomiast wydać za takie coś 4400 zł za takie kajaki to trzeba nie mieć mózgu.

Jakby zdjąć znaczek Balenciagi to Oskarki i Julki w 90 % nawet nie spojrzeliby na takie buty.
  • Odpowiedz
@Lambo994 właśnie widać co kupujesz. Skoro nie odróżniasz designer butów od twoich papci z ccc. Najwcześniej właśnie takie buty wprowadzają nowe linie i style do mody, co jak ludzie chwycą to później inne marki jak Nike czy inne adidasy kopiują. Pozatym tam prawie nie ma ich loga głąbie, oprócz napisu marki na gumie xd
  • Odpowiedz