Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego jako dorośłi przestaje nas cokolwiek cieszyć? Mam 30 lat i czuje jakąś pustkę i zastój w swoim życiu. Pije alkohol bo to jedyna rozrywka, która sprawia że coś się dzieje, coś zaszumi w głowie i chociaż na chwilę jest fajnie. Po alkoholu przeglądam sobie internet, patrzę co ciekawego robią inni i snuje wizje że też kiedyś podejme się ciekawych rzeczy. Nic się nie zmienia od tygodni, miesięcy, lat. Przeglądam profile starych znajomych ze szkoły, oczywiście każdy już własna rodzina, dzieci - zawsze przeżywam szok że tyle czasu już minęło i teraz to my jesteśmy pokoleniem rodziców a przecież nie tak dawno byliśmy studenciakami. Nie chciałbym się z nimi zamieniać ale nie mam planu na siebie. Teoretycznie mam trochę czasu wolnego, jakieś pieniądze, mógłbym wszystko ale praktycznie nic, bo co nowego zacznę? przecież nie cofne czasu i nie pójdę na nowe studia (gdzie jak jesteś młody to masz czas na takie eksperymenty i błędy, no i jeszcze jesteś na utrzymaniu rodziców). Próbowałem coś zmienić małymi krokami typu bieganie czy siłownia ale szybko przeszedł słomiany zapał i nawet w tym straciłem sens.

#przegryw #agepill #znajomi #wykop30plus #wykop30club #podrywajzwykopem #przegrywpo30tce #zalesie #incel #badoo #niebieskiepaski #samotnosc #depresja #tfwnogf #zwiazki #relacje #blackpill #tinder #suicidefuel #feels #zycie #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego jako dorośłi przestaje nas cokolwiek...

źródło: 457292133bcfd591c1f47c3697ce90de47f265af7e01ce509931afec15b09a81

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 8
@mirko_anonim pasja. Coś co lubisz robić, a nie wymaga wysiłku aby zacząć to robić. U mnie to praca w ogrodzie, wprawy rowerowe, majsterkowanie i inne takie. Coś na pewno jest też u ciebie. Nie należy też analizować czy to ma sens, przynosi jakąś korzyść. Ma być przyjemne i lekkie. Od pasji zaczyna się życie. Poznajemy podobnych sobie ludzi, choć nawet ich nie szukamy.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Idź na terapię ¯\(ツ)/¯
Albo kup buty do biegania za 700 zł i bądź w ciągłym ruchu, w ten sposób pozbędziesz się zastoju, wszyscy instagramowcy tak robią i cieszą się, oni przecież nie kłamią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Myślę, że po prostu przedwcześnie zdziadziałeś i zbyt wcześnie przyjąłeś nihilistyczną postawę dalszej egzystencji.
I moim zdaniem jeśli już przyjmiesz postawę życiową: "Nie podobam się p0lkom to over dla mnie" <- to już Twój stan depresyjny bedzie sie pogarszał.

I też sporo wykopków nie rozumie, że związek nie wygląda jak na bajkach disneya, czy jak u 16 latków w liceum.... Wręcz przeciwnie. Zaproś kiedyś na męską popijawę kolegów w małżeństwach
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Mam taka teorię że kiedy jesteśmy młodzi to potrafimy się cieszyć przysłowiowym byle czym ale nie potrafimy docenić(a więc i cieszyć się z) czegoś głębszego bo jest dla nas za trudne. Kiedy jesteśmy starsi to nie cieszy nas już wszystko wokół ale za to mamy więcej mądrości, wrażliwości i doświadczenia żeby sięgać po te trudniejsze rzeczy. Oczywiście wymaga to wysiłku ale polecam obejrzeć jakiś film który próbowałeś ogarną c w
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: a co Ci ma dać bieganie czy siłownia prócz chwilowych endorfin? Jaki masz w tym cel? Czemu nie tenis, koszykówka czy piłka nożna gdzie prócz sportu masz innych ludzi?
Pijesz alko, siedzisz przed telefonem, #!$%@? robisz z swoim życiem to się nudzisz. Chcesz pić alko? To pij w barze z znajomymi jak robili wszyscy Twoi przodkowie a nie sam w domu jak samotny przegryw. Chcesz uprawiać sport? To rób to
  • Odpowiedz
Czemu nie tenis, koszykówka czy piłka nożna gdzie prócz sportu masz innych ludzi?


@Pickupyouart: Bo to wszystko trzeba najpierw umieć robić, a nawet piłke nie każdy facet umie dobrze kopnąć. A w bieganie, siłownie wchodzisz z marszu.
  • Odpowiedz