Wpis z mikrobloga

@Cayar: Ale po co? Ja mam taką pracę że stać mnie na mieszkanie w mieście. Wytykam po prostu że twoja rada jest #!$%@? i w większości zawodów nie ma absolutnie żadnej możliwości jej zastosowania.
  • Odpowiedz
To nie lepiej mieszkać godzinkę od Warszawy za 300 tysi


@Cayar: zawsze kisnę z tych wyobrażeń że godzinkę od Warszawy są mieszkania po 5k za metr XD polecam sprawdzić po ile teraz chodzą mieszkania w takim Legionowie, Pruszkowie czy Żyrardowie
  • Odpowiedz
To nie lepiej mieszkać godzinkę od Warszawy za 300 tysi i wynajmować se czasem na weekend airbnb


@Cayar: gdzie są takie ceny "godzinkę od Warszawy"? I ta godzinka to godziny szczytów czy między 23 a 4?
  • Odpowiedz
To nie lepiej mieszkać godzinkę od Warszawy za 300 tysi i wynajmować se czasem na weekend airbnb


@Cayar: 300 tys i 1h dojazdu? hmmm pokażesz takie ogłoszenia? XD
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer nie ma innych miast w Polsce? Wszyscy muszą mieszkać i pracować w Warszawie? Życie to nie koncert życzeń. Każda sytuacja ma swoje plusy i minusy ;)
  • Odpowiedz
nie ma innych miast w Polsce? Wszyscy muszą mieszkać i pracować w Warszawie? Życie to nie koncert życzeń. Każda sytuacja ma swoje plusy i minusy ;)


@Notes: Poza TOP7 miasta są takimi samymi umieralniami bez przyszłości dlatego wszyscy pchają się do największych i tam ceny są najwyższe.
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer no i potem zdziwienie, że jest drogo xD Polacy to dziwny naród… robią wszystko żeby pogorszyć sobie życie. Już nie chodzi mi o samych deweloperów i polityków ale przecież ceny tych mieszkań idą w górę właśnie dlatego, że Polacy je kupują.
Spójrzmy na naszego zachodniego sąsiada. Jak #!$%@? ceny w kosmos to ludzie przestali kupować i rynek się uspokoił. Nie brano ani kredytów ani nie kupowano domów i mieszkań.
To doprowadziło
  • Odpowiedz