Wpis z mikrobloga

Niebawem na wykopie każdy szczupły facet będzie posądzany o walenie towaru. Ja rozumiem bekę z memicznego "lekkiego zarysu mięśni" albo " 2 razy w tygodniu basen", ale to idzie w drugą stronę.
  • Odpowiedz
@Damian_TS: Ale nie oszukujmy się. Raczej jakiś korpo influ pseudo biznesmenik nie ma czasu na planowanie bloków hipertroficznych/siłowych, rozkminiania retrakcji, depresji, czasu pod napięciem, obliczania objętości i intensywności, czytania badań i rozpisywania sobie planu treningowego pod priorytety tylko leci pod okiem trenera pierwszym lepszym splitem na lekkiej bombce po szybkie i widoczne efekty. Moim zdaniem gość leci na bombie, mimo że formę ma do zrobienia naturalnie.
  • Odpowiedz
@dsomgi00: możliwe, że jest na bombie albo na trt, ale nie w tym rzecz. Nie mam zamiaru zaglądać nikomu czy ma igle w dupie. Widziałem większych ziomków, którzy po prostu lubili dźwigać ciężkie przedmioty. Cyknij sobie podobna fotę w podobnej pozie i oświetleniu, ze sztangą w rękach na lekkiej pompie, to zobaczysz jaki to daje efekt.
  • Odpowiedz