Wpis z mikrobloga

Mirki, napaliłem się na rower, mój budżet to 3k nie ukrywam mam pewien ideał na zdjęciu który też widziałem na żywo ostatnio i czy jest ktoś wstanie oszacować lub podpowiedzieć jak się zabrać za budowę takiej maszyny?

Docelowo jazda po mieście + jakieś wioski w przyszłości chciałbym zamontować przerzutki.

Na zdjęciu nie ma hamulców, ale wiadomo że wstawiłbym po prostu szczękowe

#rower #kiciochpyta #budowaroweru
PiersiowkaPelnaZiol - Mirki, napaliłem się na rower, mój budżet to 3k nie ukrywam mam...

źródło: 438223236_1540092406537859_5694506662252886122_n

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Takie single hamują ''pedałami'' więc rama nie musi mieć otworów na hamulce, Tylna piasta jest węższa i nie idzie tam wsuwana kaseta tylko jest wkręcana zębatka. Rama jest nie do przerobienia jak planujesz.
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Ten rower w podstawie kosztuje 11k. Do tego koła ze zdjęcia, to kilka kolejnych tysi.
Poza tym, musisz sobie odpowiedź na zajebiście ważne pytanie. Jakiego roweru potrzebujesz? Ostre/singiel że zdjęcia, to nie rower na wioski, lasy i pagórki. Hamulce dołożysz jak rama to w ogóle przewiduje, ale o przerzutkach zapomnij.
A jak się zabrać za budowę? No... musisz kupić części i składać. Ale jak nie masz pojęcia o rowerach, to
  • Odpowiedz