Wpis z mikrobloga

Najgorsze w tych wszystkich akcjach jest to, że i tak ostatecznie Sławek wychodzi na swoje. I po tylu niepowodzeniach nie wierzę już w upadek kanału Mleczny Człowiek, ani w to, że Sławek zostanie pociągnięty do odpowiedzialności po tej dzisiejszej akcji.

#kononowicz #patostreamy
  • 14
  • Odpowiedz
@cybher2: i tak i nie – bo skvrwiel pożyje przez to tak z 20 lat krócej i umrze w wyniku pęknięcia wrzodów zolqdka i dwunastnicy. Nie należy zapominać, że gość od miesięcy żyje w takim stresie, jakby mieszkał w strefie konfliktu zbrojnego.
  • Odpowiedz
@Ivan_Sekal: nie chce mi sie grzebac w twoich wysrywach, ale twoja narracja byla zupelnie inna. Wielce sie madrzyles jaka ta sprawa nie jest prosta, bo przeciez nagrania i marian to wygra, a wyszlo jak wyszlo.

Marian moze sie odwolywac (choc ostatnio sam pisales ze ze ma czegos takiego XD), Mecenas Flamingo tym razem przytuli 40k od nietypowego.

Wielki prawniku, poczytaj o kontratypach i jak dzialaja.
  • Odpowiedz
@Head_Shoulders: twoja narracja była taka że rudy będzie miał sprawę za znęcanie się i że będzie miał sprawę za wykorzystywanie osób upośledzonych i że będzie miał sprawę za oszustwa i że RPO już mu zrobił sprawę. Mogę tak wymieniać bez końca więc zanim dostrzeżesz źdźbło w czyimś oku to najpierw sprawdź czy nie masz uja we własnej dupie ;) także wielki prawniku ja ci mogę przytoczyć ile razy ty farmazoniles z
  • Odpowiedz
@Ivan_Sekal: „w wyroku” buahaha. Żadnego wyroku nie było tylko postanowienie, co jest czymś zgoła innym. Idź poczytać „wstęp do prawoznawstwa” i wróć to może zaczniemy rozmawiać o prawie
  • Odpowiedz
@Head_Shoulders: gdzie ja niby jestem obrońca centaurów? To że pisałem, że Sradek nie będzie miał sprawy i, że nie ma sprawy to fakt a nie obrona. Zresztą on dobrze to rozkminil bo już pisze o tym, że lekarz złożył wniosek o umieszczenia Konona w DPS i, że oni też tego chcą i czekają na to. Także knur trafi pewnie do ZOL (bo jakoś nie uważam, że do DPS go wezmą, może
  • Odpowiedz