Wpis z mikrobloga

Jakie macie efekty uboczne przy lekach na ADHD, ja na co dzień nie biorąc leków mam pustki w głowie, ale np granie na scenie gdzie trzeba improwizopwać tj bez skryptu itd, wychodzi w miarę w miarę. Po stosowaniu Symkinetu MR10 stwierdziam, że tak, jestem bardziej się w stanie skupić w pracy, nie mam takiego natłoku myśli, ale za to moja twórczośc praktycznie nie istnieje, wcześniej byłem w stanie wyjśc na scenę i #!$%@?ć głupoty a teraz wręcz czuję otępienie, wcześniej nie mogłem się skupić na tym co ktoś do mnie mówi, a teraz się skupiam, mózg to wyłapuje i zapamiętuje, ale nic z tym nie robi. Czuję się tak jakby wszystkie te dane co do mnie spływały były spójnie zapisywane w książce, ale np po hebrajsku, tj wiem że są i w sumie to tyle, bo użytek zerowyu. #adhd
EDIT: No chyba, że 10mg jest dla mnie za małe, jak dostosowywaliście dawkowanie? Braliście np 2 kapsułki zamiast jednej?
  • 3
  • Odpowiedz
@MrocznyZiemniak: no dlatego czasem adhd to przekleństwo, ale jak potrafisz wykorzystać jego mocne strony to jest pomocne ;) ja po lekach jestem oaza spokoju, nie muszę gadać głupot tylko po prostu jestem mmmm.

Brałem dwie kapsułki, ale lepiej było jak brałem jedną mocniejszą
  • Odpowiedz
@MrocznyZiemniak tak działa na nas medi, dla jednych to na plus, dla innych na minus. Na początku też byłem w lekkim szoku i czasem to przeszkadza, ale ja obecnie zaczynam i kończę dzień na medi bo dzięki temu w końcu mogę skupić się na pracy i nie robię błędów, jak prowadzę to skupiam się na drodze, jestem w stanie kogoś wysłuchać i zrozumieć, nie nudze się w pracy czy jak gram to
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.