Wpis z mikrobloga

wydźwięk ten sam


@AudreyHorne51: no nie do końca bo kratom to w ogóle inny środek
A do tematu, tego kryptona nie próbowałem ale paliłem jakieś chore wynalazki holenderskie pod 30% thc czy inne daby/vape peny mocne i do mnie to nie przemawia, zawsze jakieś chore jazdy wjeżdżały na banie, człowiek się cały blady robił, oblewał zimnym potem, dostawał paranoi jak się za dużo spaliło (a 8 buchów z lufki bez tolerancji
  • Odpowiedz
@japantown: no tak Kratom to jest git środek dla mnie (jeszcze nie próbowałem). Wiem że dla mnie działaby idealnie. A KRYPTON to wiadomo mózgojeb. Ja nie wiem że oni to przepisują na jakieś bóle czy parkinsony, przecież to czesze ostro na psychodeliczne fazy
  • Odpowiedz
mieszankę 8 na 8 to bym spróbował


@AudreyHorne51: nic nie stoi na przeszkodzie, może oprócz dostępności ;)

https://www.gdziepolek.pl/produkty/100241/cannabis-flos-thc-8-cbd-8-aurora-deutschland-gmbh-equiposa-marihuana-lecznicza-medyczna/apteki

sorry to nie było S-lab tylko Aurora albo jakaś inna firma

ale jak widać nikt nie chciał tego kupować, za mały #!$%@? na bani dawał jak widać i już tego nie sprowadzają
ludzie wolą potężne #!$%@?ęcie ale dla takich jak ja zostały shoty full spectrum :) kup greenouta truskawkowego strong + i wypij
  • Odpowiedz
@japantown: raz wziąłem pół hemp shota nie pamiętam jaki dokładnie ale mnie rozłożył lekko na 4 godziny. W sensie miałem uczucie że wszyscy wiedzą że ćpam i lepiej nie wychodzić do rodziców
  • Odpowiedz
@AudreyHorne51: ależ to nic złego, po prostu śmiesznie zabrzmiało. Rozumiem cię doskonale.
Z ciekawości, długo już palisz?


Na przyszłość, bez tolerancji - bierz po buchu i odczekaj 5-10 min. Po takim czasie już się powinno załadować i będziesz wiedział czy dopalić czy dać sobie spokój (szczególnie przy takich mózgotrzepach jakie sprzedają teraz w aptekach, 8 buchów z lufki to naprawdę dużo). Ja się tego nauczyłem na własnej skórze w Amsterdamie.
  • Odpowiedz
@japantown: nie ja raz na pół roku zapalę, ale zauważyłem że lepiej mi wchodzi jak z kimś zapalę. Samemu to nie to samo choćbym nie wiem jakie wymyślne filmy puszczał na youtubie czy cda. I masz rację nie warto marnować towaru, trzeba brać po buchu, dwóch, bo inaczej cała faza zamienia się w koszmar. Tym bardziej bez tolerki
  • Odpowiedz
@AudreyHorne51: to sporo zmienia XDD

Samemu to nie to samo choćbym nie wiem jakie wymyślne filmy puszczał na youtubie czy cda. I masz rację nie warto marnować towaru, trzeba brać po buchu, dwóch, bo inaczej cała faza zamienia się w koszmar.


A próbowałeś zamknąć oczy i założyć słuchawki z ulubioną muzyką?

Ew wejść do lasu? Tutaj nie jestem pewien słuszności tej rady
  • Odpowiedz
@AudreyHorne51: krypton syf nie polecam. ma bardzo mało kannabinoidów poza thc przez co jego działanie to taka pusta bomba thc (wyszło na badaniach przeprowadzanych przez konopnego farmaceutę). klient kupuje wzrokiem i moze wyglada ladnie ale dzialanie jest do #!$%@?
  • Odpowiedz
@AudreyHorne51 ja aktualnie testuję o to moja ostatnia zabawa z takimi procentami thc, a raczej. - z tak niewielką domieszką CBD. Przepaliłem dużo aurory, teraz ten krypton i czegoś w tym wszystkim brakuje (braku tolerancji hehe) i myślę że to właśnie trochę CBD. Następnym razem testuję 8/8 i zobaczymy
  • Odpowiedz