Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko ech dla mnie tylko benzosy i opioidy czyli największe gówno działa tak jak chcę. Wątpię żebym się czuł dobrze po krajówce albo krysztale skoro u mnie po ziole wjeżdżają ostre paranoje plus dysocjacje że wydaje mi się że wkraczam w piątą gęstość wszechświata z ostrym lękiem paranoicznym
  • 19
  • Odpowiedz
@AudreyHorne51: no nie wiem czy benzo gorsze od kryształy albo amfetaminy. śmiem wątpić. sam mam schizy po ziole ekstremalnie rzadko ale potrafie znaleźć w tym jakąś masochistyczną przyjemność. raz w życiu wziąłem 50ug lsd i to dopiero były straszne schizy i to jeszcze przez 10 godzin
  • Odpowiedz
@AudreyHorne51: ja po ziole mam np fobie spoleczna itp ale juz sie nauczylem #!$%@? i biore wszystko chociaz ostatnio lsd wzialem za duzo i musialem sie ratowac benzo bo bad trip a tak tow yebane krysztal ci polecam tylko ja nie moges ie opanowac i ciagle wale konia po nim
  • Odpowiedz
@AudreyHorne51 bajkopisarz. po takiej dawce conajwyżej się może zmienić head space (czy tam jak kto woli, w wolnym tłumaczeniu "stan umysłu") naprawdę odczuwalne efekty substancji są przy dawkach 100uq+
  • Odpowiedz
@WirtuozPrzegrywu: ziolo to psychodelik jakby nie było. grzybów nigdy nie próbowałem ale z czego mi wiadomo to szanse po nich na bad tripa sa o wiele mniejsze niz po lsd. dodatkowo trzeba brać pod uwage ze pociąłem kartonik a nie rozpuscilem w wodzie destylowanej i moze w tej 1/4 była cała zawartość kartona albo prawie cała (zdarza się, że jest nierówno rozprowadzone). dodatkowo zrobiłem tragiczny set setting co tez mialo wplyw
  • Odpowiedz
@mejndadi: jak kupujesz kartony gdzie ci sprzedawca wmawia 300ug a masz 30ug i to jakies analoga typu eth-lad to pewnie tak. analogi lsd są niestety bardzo powszechne i trafić na prawdziwe lsd nie jest łatwo. akurat miałem wtedy okazję wziąć prawdziwe z całą pewności i tylko dlatego sie zdecydowalem bo uznazlem ze taka okazja może się prędko nie powtórzyć. błąd bo nie byłem przygotowany tego dnia na to i dodatkowo pociąłem
  • Odpowiedz
@AudreyHorne51: zawsze możesz palić dopiero gdy wrzucisz opio wtedy jaranie jest mniej paranojogenne, euforia odpowiednia zaś sedacja może być większa.

Po Benzo też nawet spoko tylko mocno zabiera euforię i dużo mocniej nasila sedacje, ale to kwestia dawki i doboru Benzo.

Co do psychodelików to bym polemizował zioło solo daje mi paranoje zaś psychodeliki nie. Jest idealnie i przyjemniej niż po zielsku. Z lżejszych psychodelików to 2cb jest wspaniałe duża euforia,
  • Odpowiedz