Wpis z mikrobloga

Witam

Powiem szczerze, że szczena mi opadła, ponieważ ten tytuł jest #!$%@? dobrze zrobiony, a scena podczas przesłuchania kilku gości, to #!$%@? złoto, które kojarzy mi się z "Extinction" (2015) w którym powolny tytuł, zamieniał się w #!$%@?ą zombie strzelaninę

"Major Grom: Plague Doctor" (2021) - powiem szczerze, że jestem fanem mało znanych bohaterów, którzy nie byli na kartkach, a którzy są super i mają jakąś moc, to jednak PAN GROM sprawił, że cała reszta może mu czyścić buty.

Nastał człek, którego mocą był ogień, który pielił tylko bogaczy, lecz pewien Grom postanowił, że bezprawie jest gorsze, niż najgorsza policja, więc postanawia dopaść tego kolesia od PLAGI.

Właściwie nie wiem po co ja się rozpisuję, lecz motywacje tego złego krzyczą - OBEJRZAŁEM "FIGHT CLUB" - więc walczę z bogaczami.

Powiem szczerze, że jest to cholernie dobrze nakręcone, fabuła superbohatera w stroju "Fight Club" rozmiata, lecz jest jedno, #!$%@? ale, ten tytuł wypuścili ROSJANIE.

PS Bawiłem się na tym cholernie dobrze, to jednak mam do was prośbę, chcę dobić i w tym miesiącu do tysiąca, więc jak ktoś ma jakieś zaskórniaki, to wiecie co z nimi zrobić - ZRZUTKA

Pozdrawia Janusz - #filmowyjanusz

#komiks #filmnawieczor
hacerking - Witam 

Powiem szczerze, że szczena mi opadła, ponieważ ten tytuł jest #!...

źródło: p20147858_p_v13_aa

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz