Wpis z mikrobloga

@RenkaRenkeMyje: Każdy kto ma przynajmniej 2 szare komórki wie, że Robson to przekozak i że podobnego piłkarza prawdopodobnie nie zobaczymy w Polsce przez dekady. Utrzymywał się w światowej topce przez około 10 lat, ma na swoim koncie kilka historycznych wyczynów. Myślę, że będzie wymieniany wśród najlepszych napastników w historii.
  • Odpowiedz
33 kolejka ligowa, w końcu mistrz zamknął mordy niedowiarkom


@stiepanov: No zrobił to już ostatnio w meczu z Atletico, gdzie zdobył bramkę, 2 asysty, i generalnie ośmieszał rywali, ale malkontentów nigdy nie zadowolisz
  • Odpowiedz
  • 38
@stiepanov No co to ma do rzeczy? to już się nie liczy? xD

Pierwszy mecz z PSG, mimo że bez liczb, to też był jego popis, gdyby nie wylew Araujo to by właśnie się przygotowywał do półfinału z Borussią, jestem tego więcej niż pewien
  • Odpowiedz
Myślę, że będzie wymieniany wśród najlepszych napastników w historii.


@BulgarskiTaboret Przez nikogo, kto ma przynajmniej dwie szare komórki, nie będzie wymieniany, bo każdy sezon, każda wielka impreza, każda faza pucharowa coraz wyraźniej pokazują, że Lewemu do wąskiego grona najlepszych (w ostatnich latach to chociażby Benzema czy Suarez, a w historii jeszcze przynajmniej 20-25 innych napastników o podobnej charakterystyce) trochę brakuje. Lewy jest wielkim zawodnikiem, ale jest zwyczajny w tym sensie, że im
  • Odpowiedz
@Clermont: Miałem na myśli głównie bramki czyli taki top snajperów. Oczywiście nie mówię o jakiejś ścisłej czołówce top5 czy 10, ale też nie zgadzam się z tym, że jest zwyczajny, bo potrafił strzelać z każdego miejsca nawet mając obrońców na plecach. No i utrzymywanie takiej formy strzeleckiej przez tak długi czas to nie lada wyczyn.
Moim zdaniem Benzema jest średnim przykładem, bo pamiętam ile beki było z niego w pierwszych latach
  • Odpowiedz
Jednak u napastników najbardziej pamięta się strzelane bramki, a u Benzemy zawsze był temat, że może nie strzela hurtowo, ale robi przestrzenie, gra dla zespołu i tak dalej.


@BulgarskiTaboret: Nie porównujemy 1000 bramek vs 100 bramek, tylko ~680 vs ~480. Mamy z jednej strony przewagę 200 bramek na korzyść RL, z drugiej niekwestionowaną przewagę umiejętności czysto piłkarskich, bycia kluczowym zawodnikiem przy zdobywaniu trofeów, mistrzowskiego wytrzymywania trudnych meczów na korzyść Karima. Oceniamy,
  • Odpowiedz