Wpis z mikrobloga

Czy może mi ktoś pomóc z #pies?

Mój pies nic nie jadł 2,5 dnia. Czasem lubił nie jeść tak o z półtora dnia to ignorowałem, ale opadł z sił.
Pojechałem do weta, miał 40,7 gorączki, dali mu coś na zbicie i kroplówkę. Zrobili kleszczowe badania z płytek i nic, na babesię jeszcze czekam.

Dzisiaj byliśmy znów, znów po 24h ta sama gorączka. Dostał coś na gorączkę, kroplówkę na zbicie temperatury, zrobione usg i ma śladowe ilości płynów w jelitach i one jakoś w drugą stronę się kręcą niż powinny, jakieś słowo na to było ale nie pamiętam co mówiły dokładnie. Dokładnie też ich nie widać bo pełne więc idziemy jutro znów, reszta narządów spoko.

Jak nie ma gorączki to je ale mało i same psie fastfoody, normalnie karmię dobrą karmą to dałem mu pedigree i kiełbasę żeby cokolwiek jadł i trochę je.
Pić pije.
Sikać sika. Jest to ciemniejsza żółta ciecz, nie było żadnej brązowej czy czerwonej.
Kupę zrobił.

Badania w odpowiedzi wrzucam.

#psy #weterynaria #weterynarz #zwierzaczki #zwierzeta
BRmedia - Czy może mi ktoś pomóc z #pies?

Mój pies nic nie jadł 2,5 dnia. Czasem lub...

źródło: 438231483_423548760617383_3649240594256281597_n

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@Zbyszek_Kudriawcew: Nie mówili żeby coś z jelitem tak jak je widać było nieok, te ruchy perystaltyczne były na odwrót a czytam że przy wgłębieniu są w tej kolejności jak być powinny.
Nie ma też wymiotów ani biegunki
  • Odpowiedz
@BRmedia ja bym na Twoim miejscu konsultowała się z innym wetem, jeżeli ma USG nic nie wyjdzie, bo w sumie te wyniki i stan psa są niepokojące. Wiem, że pies nie chcę jeść więc dajesz mu cokolwiek, żeby zjadł, ale kiełbasa to niezbyt dobry pomysł, bo ma wysoki poziom soli, która może mieć wpływ na nerki. Co do Pedigree, to pewnie sam zdajesz sobie sprawę, że to pasza a nie karma. Daj
  • Odpowiedz