Wpis z mikrobloga

Ja to mam w ogóle farta do Lewego, bo widziałem na żywo, i to najczęściej kompletnym przypadkiem, bo nie byłem fanem #bundesliga:

- 5 goli z Wolfsburgiem,
- 4 gole z Realem w LM,
- 4 gole z Crveną Zvezda (tylko on i Messi strzelili 2x 4 gole w jednym meczu LM),
- 3 gole z Valencią - pierwszy hat-trick w La Liga Polaka,
- wszystkie gole reprezentacyjne.

Mijają lata, a człowiek pamięta, jak wyskakiwał z kanapy ponad 10 lat temu, a Lewy do dziś to robi.
Szanuję.

Wykopki, które po pierwszej połowie twierdziły, że Lewy gra słabo, jest niewidoczny: zamknijcie mordy, nie znacie się na piłce, nie interesuje was ten sport, jeżeli wyłącznie gole są dla was wyznacznikiem jakości gry, to znajdźcie sobie inny sport, np. snooker. Tam to można się wymądrzać do woli, że byście byli gwiazdami z piwem w ręku. Piłka nożna to sport drużynowy, dzisiaj zarządza nim statystyka, big data decyduje, kto jest ile warty. Nie widzicie, nie rozumiecie tego = nie kompromitujcie się.

#mecz #fcbarcelona
red7000 - Ja to mam w ogóle farta do Lewego, bo widziałem na żywo, i to najczęściej k...

źródło: NjY0OTYuYQs4Ujlndg5sHnsKbT0wV2JILBJ1dnZDd1whBH9kdgYoHSkeOCQ6ESBEKVxgJz4qPRo8UyY1NQErCypVPQsxWnsPOAJ4YmEQeAhqAnpkBkx4W28Ge21vWyQaPhIy

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@red7000: ja chyba tylko tych z Crveną nie widziałem, 5-ciopak z Wolfsburgiem legendarny oglądałem na eurosporcie, wspaniały moment jak się nagle w mediach rozpoczęła burza
  • Odpowiedz
  • 1
@johnblaze12345: A to faktycznie. Dzięki za ciekawostkę. Leciałem manualnie po wynikach Polaków i nie doszukałem się tego. Mogłem lepiej zapytać google. Ale Lewy ma pierwszego hat-tricka klasycznego i o to chodziło.
  • Odpowiedz