Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam duże libido. Sporo starszy partner ma problemy ze spadkiem libido i wzwodem (Ja 27, on 44). Problemem jest również czas wolny. Lubię wspinać się po górach, aktywnie spędzać weekendy. On woli pić piwo przed telewizorem. Podczas ostatniego urlopy cały czas siedział w domu i nie miał ochoty na wyjście. Ma lekką pracę, lecz ciągle coś go boli, coś mu strzyka. #zwiazki #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 60
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
1) przede wszystkim co do twojego problemu to wiek ma gówno do tego co opisujesz, chociaż zapewne zwiększa ryzyko na wystąpienie lenistwa, czy spadku libido
2) na libido ma wpływ kilka czynników i warto się przyjrzeć każdemu z nich.
a) niech sprawdzi stan zdrowia ogólnie, niech odda krew i mocz do badań (na pewno trzeba zrobić morfologię, glukozę, tsh, crp, ob, aspat, alat, lipidogram, testosteron wolny, prolaktyna), warto mierzyć ciśnienie,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Mam duże libido. Sporo młodsza partnerka ma problemy ze spadkiem libido i suchością (Ja 44, on 27). Problemem jest również czas wolny. Lubię wspinać się po górach, aktywnie spędzać weekendy. Ona woli pić colę przed netflixem. Podczas ostatniego urlopu cały czas siedziała w domu i nie miał ochoty na wyjście. Ma lekką pracę, lecz ciągle marudzi, coś ją boli i strzyka. Ja chodzę na siłownię, a jej nie chce się
  • Odpowiedz