Wpis z mikrobloga

#codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry

Dzień dobry - 30 kwietnia 2024, jest to 121 dzień roku.

Imieniny Afrodyzji, Afrodyzjusza, Afrodyzego, Bartłomieja, Chwalisławy, Eutropiusza, Jakuba, Kai, Katarzyny, Lilli, Mariana, Zofii - życzymy zdrówka ()!

Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy 25.6°C, Słońce wstało o 07:34 a zajdzie 19:51. Dla porównania w Poznaniu jest 15°C, a Słonko będzie z nami od 05:20 aż do 20:18.

Cytat na dziś: Są dwie rzeczy, [...] które nigdy nie dają nam spokoju: miłość i rozczarowanie. Nie możemy ich wyłączyć jak wentylatora ani skierować podmuchu w bok.Niech spadną deszcze! (o) !

Wszystkim odwiedzającym, a w szczególności plusującym, życzymy udanego dnia - do zobaczenia już jutro.
Tymczasem czas na Toto (o)

@Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @shitty_support: @slabehaslo: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @cybulion: @skibi: @Marinero1: @KKK1987: @reyley: @K00tek: @DFWAFDS: @Mozolny_Szturm12:
iblesstherainsdowninafrica - #codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry ...
  • 12
  • Odpowiedz
@i_bless_the_rains_down_in_africa: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @bolorollo: @slabehaslo: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @shitty_support: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @micke: @cybulion: @K00tek: @skibi: @KKK1987: @DFWAFDS:

@Pjotsze: fajna wrzutka wczoraj, taka niespodziewana muszę przyznać :D
@K00tek: +1, dziękuję za poparcie mojej sprawy xD
@cybulion: uuu ale jeszcze kilka godzin zanim nadejdzie godzina mema niedzielnego wieczoru
@bolorollo:
slabehaslo - @iblesstherainsdowninafrica: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @bolorollo:...
  • Odpowiedz
@Pjotsze: kurde, po całym dniu sluchania tego w pętli czuję się jak tacy południowoamerykańscy cyganie co stali przy bazarze jak miałem 8 lat i grali na piszczałkach xD
  • Odpowiedz
@slabehaslo: A jakoś naszło mnie znów na takie new age'owe/world music klimaty. Poprzedni tydzień i ostatnie dwa dni były w robocie dość intensywne, a taka muzyka pomaga mi się skupić i uspokoić XD
Alestorm zajebista kapela. Kiedyś nawet było mi dane z ich wokalistą i gitarzystą piwko wypić. Wyluzowane chłopaki XD
  • Odpowiedz