Wpis z mikrobloga

Szukam asystentki dyrektora*
Wymagania: normalne bez wymysłów znajomość ms 365, innych systemów można nauczyć się ciągu dwóch dni. Warunek znajomość języka angielskiego biegle, mile widziany francuski komunikatywny.
Kasa 8000-10000 brutto na UoP.

No nie zgadniecie jaki chłam zgłasza się 😂🤣
Moda na cv bez zdjęć rozwala mnie.
Przykład: zakolczykowana japa, wytatuowany ryj, włosy w kolorze tęczy...

Ludzie zapanujcie nad swoim wyglądem, bo potem nie da się na was patrzeć 🤡

*facet odpada, bo to odgórne wymagania komitetu.

Dziś jeszcze 3 spotkania.
1. Kobieta 35+ samotna matka
2. 26 lat po studiach zero doświadczenia ale 2 lata mieszkała w syfie zwanym paryżem..
3. Korpo szczur 29 lat, powiedziała 7000 brutto 😅

Moja HR business partner, to kompletnie nie zna się na rekrutacjach. Podsyła mi wszystko jak leci, a mój fitr jest prosty: nie sowietów, kolorowych, mohametan, ludzi po 50 rż.

Lubie swoją robotę, ale rekrutacje to masakra...

#pracabaza #korposwiat #korpo #rekrutacja #hr
  • 322
  • Odpowiedz
@xfre:

Moda na cv bez zdjęć rozwala mnie.


Moda stworzona przez rekruterów po to żeby nie było że oceniane jest po wyglądzie.

Ale bait spoko bo odpisałem.
  • Odpowiedz
  • 1
@zielonyrobaczek000
Nigdzie nie napisałem, że kobieta odpada bo chce mieć dzieci. Jak zatrudnię to mam świadomość, że może po miesiącu przyjść ze zwolnieniem.
Kandydatka nr 3 to taki typ.
Kandydatka nr 1 to Madka i z tym liczę się.
W corpo dla którego pracuje, kobiety po macierzyńskim normalnie wracają do pracy. To nie pepsico lub inne dziadostwo. To nie farma, fmcg itp.
Ci co piszą, że szukam ruchadła to mnie obrażają.
Życzę
  • Odpowiedz
@xfre:

Moda na cv bez zdjęć rozwala mnie.


A to jest moda tylko? To powinno być prawo żeby usuwać dane nieistotne dla rekrutacji, które mogą powodować uprzedzenie i dyskriminację.
  • Odpowiedz
@dr_papieros: kobiety, szczególnie matki, w ogóle nie są w tym je.banym kraju dyskryminowane. Gdyby tak potraktowano Twoją matke, żone czy córke to inaczej byś szczekał
  • Odpowiedz