Wpis z mikrobloga

@cwlmod: bez garba na środku podłogi i często z płaską kanapą z tyłu. W kombi są dwa miejsca i te coś po środku. GLE jest samochodem 5 osobowym, E klasa 4.
@PanBlancik no bajka, terkające 4 gary i przecierające się skóry ze sprasowanego miału, a także technologia sprzed 10 lat.
  • Odpowiedz
@zbiggniew_woddecki2: Rozwalaja mnie te teksty o mniejszej ilości miejsca. Ostatnio stały się bardzo modne. W sumie to dobrze, bo od razu wiadomo że rozmawia sie z idiotą xD

Każdy suv jakiego oglądałem jest w wymiarach szerszy od odpowiednika kombi, ale oni będą mówić że jest mniej miejsca xD

Suvy mają swoje wady ale ci hejterzy są na tyle głupi, że nawet nie potrafią ich wymienić xD
  • Odpowiedz
@dobry23: Przez przypadek komentarz wywaliłem swój. Miałem inny wyrzucić, ale właśnie budżet, o którym piszemy sprawia, że kupujemy świeże auto i o to chodzi, często naprawdę mega wyposażone
  • Odpowiedz
suv to połączenie wad wszystkich rodzajów nadwozia w jedno. Jeździliście kiedyś suvem? :D


@litosciwy: Ja mam już drugiego suva mordo :D Innego auta już sobie nie wyobrażam i powiem ci, że zarówno moja kobieta jak i moi rodzice co całe życie jeżdżą sedanami też się zakochali w suvach po przejażdżkach ze mną :D
  • Odpowiedz
  • 1
@cwlmod: tutaj trzeba sie z Toba zgodzic. X3 jest wieksze od 3 touring. Ale istnieja tez takie SUVy jak X4 albo X6 czy tez GLE coupe ktore wielkoscia bagaznika niestety nie grzesza. Ale sa tez takie dziki jak X7 czy GLS...
  • Odpowiedz
@dobry23: x4 i x6 to sovy coupe-podobne więc czego ty się spodziewasz? To tak jakbyś porównał superba liftback do combi

Tucson vs i30 combi to samo.

Uwierz mi że kiedyś hejtowałem suvy i jak zacząłem sprawdząć cyferki to wyszło, że są to trochę wyższe i szersze kombiaki w ładniejsze, nie trumnowatej budzie.

X7/GLS to dla mnie stodoły na kołach. Kuzyn ma i widziałem, że da się rodziną 2+2 nie zapakować na
  • Odpowiedz
@cwlmod: Środek e klasy vs środek x5 więc nie wiem o #!$%@? ci chodzi bo jest jak napisałem - kombi i sedany mają kapę dwuosobową z możliwością przewiezienia karła na środku. Tak samo jak prawdą jest że w E klasie jest garb na środku podłogi, w X5 i GLE go nie ma lub jest minimalny. Nie wiem po co się z faktami kłócić. Zaraz się dowiem, że GLS ma mniejszy bagażnik
zbiggniew_woddecki2 - @cwlmod: Środek e klasy vs środek x5 więc nie wiem o #!$%@? ci ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-30 o 11.24.57

Pobierz
  • Odpowiedz