Wpis z mikrobloga

wy się ruchacie wszyscy na bank ktoś was chce przytulać i dotykać albo chociaż raz chciał i to nawet po #!$%@? dotykać cipą prawdziwą jak ja mam się pogodzić z tym że mnie nie
  • 12
  • Odpowiedz
@DigitalPasztet: Jeżeli kobieta ma wybór spośród facetów, którzy ciągle gadają i namawiają na seks, a jakby nie dostrzegają w niej tego że jest też ludzką osobą, to co się dziwić że woli przeruchać się z przystojnym chadem, ociekającym testosteronem i pewnością siebie, a nie tym zakompleksionym, piwnicującym i lurkującym w necie?

Taka biologia. Facet szuka każdej okazji, a kobieta najlepszej. To biologicznie. Ale z odpowiednio inteligentnymi ludźmi można wspiąć się trochę
  • Odpowiedz
@fantazm: inteligentni ludzie nie muszą sobie nic wkręcać i racjonalizować że są kimś więcej i mają wyższe standardy żeby się poczuć lepiej bo się wstydzą przełknąć faktu jakimi są zwierzątkami
  • Odpowiedz
@DigitalPasztet:
Są "zwierzątkami" czy jesteśmy "zwierzątkami", mój genetyczny krewniaku? Siedzisz w tym samym po uszy, tak jak my wszyscy na tym portalu zgromadzeni, tylko coś gorzej ci idzie. Dobrze przystosowane do swojego środowiska "zwierzątko" zna swoje ograniczenia i jest w stanie w nim przetrwać. Jeżeli ty nie jesteś w stanie, to najwyraźniej celujesz nie w tę niszę ekologiczną co trzeba. Nie da się rywalizować z najsprytniejszymi drapieżnikami o najlepsze pożywienie, jeżeli
  • Odpowiedz
@fantazm: co ty za kocopoły #!$%@? urojone ja w nic nie celuje nie wiesz co mi dolega nawet.. serio tak ciężko zauważyć że ja czy wy czy kokolwiek #!$%@? ma do gadania i jest wyłącznie na usługach ewolucji? jak patrzysz na głupie zwierzątka to jakoś jest to oczywiste a sobie musisz wymyślać teorie bo żal dupe ściska że jesteś losową małpką robiącą rzeczy na które tylko ci się wydaje że masz
  • Odpowiedz
@DigitalPasztet:
Widzę co piszesz, więc jestem w stanie zaryzykować hipotezę. Zaczynasz od narzekania że żadna "prawdziwa #!$%@?" nie dotyka jego #!$%@?. Nie rób z siebie wielkiego mędrca ponad resztą, skoro sam zacząłeś rozmowę w zasadzie od narzekania że nie ruchasz lol. A jak ci jakaś dziewczyna napisała, że w sumie to jej bardziej zależałoby żeby ktoś ją przytulił, to i tak sprowadziłeś temat na ruchanie.

Mówię ci o możliwości odczuwania satysfakcji
  • Odpowiedz