Wpis z mikrobloga

  • 9
@tojapaweu ja unikam takich typów. To są czasem tacy, co jak kobieta się zgodzi na spotkanie, zainteresuje się, a po głębszym poznaniu porzuci to potrafią pisać, dzwonić miesiącami. Od roku taki do mnie pisze. Zablokowałam jego numer, dzwonił z innego, też zablokowałam, ostatnio przypomniał sobie, że mu instagrama dałam i tam pisał ( ͡° ʖ̯ ͡°) mniej więcej wie gdzie mieszkam, nerwowo się zawsze rozglądam ( ͡°
  • Odpowiedz
o nie ze mną te numery, mój gładziudki i grzechem nieskalany siuras to za wysokie progi dla pierwszej lepszej p0lki. Ja jestem królewicz i o mnie trzeba się postarać bo już ustawiła się do mnie kolejka Ukrainek (celowo z dużej litery)
  • Odpowiedz
@tojapaweu: dopiero co widziałam dziś post o tym jak dziewczynie nie pasuje, że ma niedoświadczonego typa, któremu musi pokazywać co lubi:) (bo każda baba taka sama:p uniwersalny przycisk).
  • Odpowiedz
jakie tłumaczenie teraz będzie miał tag przegryw?


@willyfog: jak to jakie? Wybierze najbardziej przystojnego z nich przez co ten wyjątek potwierdzi ich regułę.
  • Odpowiedz
ja unikam takich typów. To są czasem tacy, co jak kobieta się zgodzi na spotkanie, zainteresuje się, a po głębszym poznaniu porzuci to potrafią pisać, dzwonić miesiącami. Od roku taki do mnie pisze. Zablokowałam jego numer, dzwonił z innego, też zablokowałam, ostatnio przypomniał sobie, że mu instagrama dałam i tam pisał ( ͡° ʖ̯ ͡°) mniej więcej wie gdzie mieszkam, nerwowo się zawsze rozglądam ( ͡° ʖ
  • Odpowiedz
@Zolty-snieg ja dzisiaj widziałam wpis jak to jeden chodził z dziewczyną ponad pół roku, ale “nie bylo seksów i trzymania za rękę” XD to całkowicie normalne, ale jak się ma 15 lat XD niech mu ktoś powie, że był w friendzone, a nie w związku
  • Odpowiedz