Wpis z mikrobloga

#perfumy
Mirki, dzisiaj trochę off top, trochę przypominam się ze #stragan:
Otóż od dłuższego czasu obserwuję okazje cenowe w kategorii perfumy na pepperze. Uwielbiam do śniadania czytać komentarze - "znafcuw' nie brakuje i generalnie robi mi to dzień. Zauważam też ostatnio (nie tylko w kategorii perfumy), że większość okazji jest bezmyślnie minusowana. Przykład dzisiejsza okazja z Red Tobacco Intense z Brasty (autor pisze, że cena najniższa w historii - nie widziałem nigdy taniej więc mu wierzę i myslę nawet o #rozbiorka) - ledwo wychodzi na plusik. O co chodzi? Macie jakieś swoje przemyślenia? Podzielcie się bom ciekawy a jestem dzisiaj na wolnym to będę miał lekturę XD

Byłbym zapomniał:
Link do straganiku

Zdjęcie dla uwagi :P
#poplynznurtem
ZnUrtem - #perfumy
Mirki, dzisiaj trochę off top, trochę przypominam się ze #stragan:...

źródło: H24 Herbes Vibes

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@ZnUrtem: To chyba kwestia tego, że rządzi tam mainstream. Jak pojawi się JPG, albo jakiś Hallowen X w promce to ogień gwarantowany. Jednak często, nawet w minusowanych okazjach można znaleźć rzeczowe komentarze, aczkolwiek to mniejszość.
  • Odpowiedz
Uwielbiam do śniadania czytać komentarze - "znafcuw' nie brakuje


Taaaaaa, wczoraj już tu czytałem taką opinię. Znawca stwierdził że wszystkie araby śmierdzą i #!$%@?, wyrocznia postnowiła ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 5
@jan-kowalski2023 To na pewno też. Zauważyłem też (o czym zapomniałem wspomnieć o wpisie), że jest tam Perfumowy GURU (niczym Jeżew czy cuś w kategorii obuwie). Wrzuca głównie właśnie mainstreamowe pozycje i tak cukierkowo opisuje swoje okazje, że większość Peperków skłonna mu zrobić ga**ę na odległość XD Płoną wtedy nie tylko okazje. BTW zastanawiam się czy Kolega „Perfumer” jest też z nami na tagu :)
  • Odpowiedz
@ZnUrtem: e tam ja właśnie dzięki wpisowi Perfumera jakiś czas temu trafiłem tutaj i zainteresowałem się smrodami więc są też plusy a większość wpisów na tagu i tak ma zerową wartość merytoryczną tylko stragan albo polecanie Kurosa i Avika
  • Odpowiedz