Wpis z mikrobloga

Jak wróciła wiosna i wysokie temperatury tak znowu juleczki zaczęły chodzić bez staników w krótkich spodenkach i jak ostatnio przechodziła obok mnie taka #plodnajulka to mimowolnie sobie myślałem ale bym ją wyruchał w to dupsko nieletnie #przegryw #tinder #zwiazki
  • 19
  • Odpowiedz
@Geralt678: a ja wychodzę, tylko nie zwracam uwagi na dziewczyny. Mam 35 lat, dla dwudziestoletnich dziewczyn jestem już dziadem, więc nie warto mi na nie zwracać uwagi. Traktuję je jak powietrze.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: przykro mi się to czyta, też jestem w podobnym wieku, ale siła w lędźwiach jeszcze jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) to naturalne, że się zwraca uwagę, popęd seksualny to potężna siła, tylko trzeba umieć go odpowiednio wykorzystać.
  • Odpowiedz
@Pharos: Fakt, najlepiej wyjechać i którąś przywieźć

Tylko w świecie zachodnim relacje i zwiazki w tym traktuje się jak h@ wie co świętego i nagrodę za sprawowanie W pozostałych konserwatywnych częściach świata to jest coś tak normalnego i zwykłego jak posiadanie rodziców i nie ma takiego cyrku i rwania tyłka o by podporządkowywać całą swoją egzystencję pod waginę
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: no w w to już nie uwierzę. Owszem ,zgadzam się ,że dla dziewczyn ktoś starszy od nich o więcej niż 5 lat będzie za stary. Ale jakim cudem dziewczyna z rocznika 2001 czy 2002 może ci mówić ,że jesteś za stary skoro jesteś od nich tylko o 3-4 lata starszy? To już przesadziłeś chyba xd
  • Odpowiedz