Wpis z mikrobloga

  • 51
@leeaxe: konfederaci uważają że gdy państwo robi #!$%@? interwencję w rynek to oczywiście trzeba protestować, ale jak robi to grupa osób prywatnych to wolna Polska
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@leeaxe: Uwalenie fliperów spoko, ale tak naprawdę to problem pomijalny w porównaniu z zagranicznymi funduszami wykupującymi mieszkania i dopłatami dla deweloperów. Może fliperzy robią za frajerów do bicia zamiast funduszy.
  • Odpowiedz
@leeaxe: To jedyne co mnie boli jako K0nfiarza, że Konfa nie chce wziąć za mordy flipperów, nie wprowadzi podatku katastralnego i od pustostanów. Tylko wspiera ludzi którzy kupują masowo mieszkania jako lokatę kapitału. Bo wolny rynek xD
Przecież można nabudować więcej mieszkań zawsze. Wybudujmy całe osiedla jak w Chinach i niech to stoi sobie puste.
  • Odpowiedz
@leeaxe Nie, państwo nie jest od tego. Rozumiem, że Ty będziesz wytyczał granice gdzie państwo może interweniować a gdzie już nie? Bo jesteś Ty albo uj wie kto tam jeszcze arbitrem, autorytetem, mędrcem? Pod wyrównywanie szans można podciągnąć wszystko bo dlaczego nie? Będesz określać granice? A kim wy jesteście?
  • Odpowiedz
  • 1
@Hetman_Wielki_Koronny: jestem człowiekiem co żyje w Polsce, mam prawo myślec i uważać co chce i państwo jest właśnie od tego jest żeby spełniać żądania większości a nie lobbystom deweloperowym, Ty pewnie jako flipper i deweloper chciałbyś żeby kranik od państwa nigdy się nie skończył bo dałeś w łapę jakiemuś ziomkowi z koalicjideweloperskiej a wcześniej Januszom z PiSu. Chyba że ty z Konfy, to pewnie chcesz zamordyzmu chrześcijańskiego i żeby państwo likwidowało
  • Odpowiedz