Wpis z mikrobloga

@An-Dagda: mimo że nie gram w żadnego classica, to nie mogę pojąć dlaczego nie zrobili tak, że vanilla -> kto chce zostaje, kto chce do tbc idzie tam -> tbc -> kto chce zostaje, kto chce do wotlka idzie tam -> etc. Niektórzy ludzi byliby zadowoleni z możliwości robienia BT ad nauseam, a gro ludzi zostałoby na wieki wieków na wotlku. Szkoda w sumie, a wystarczyło zostawić po jednym-dwa realmy na
  • Odpowiedz
  • 0
@Lstr: Nie wspominajac ze w poscie o prepatchu napisali ze bedzie od razu shattering, a w poscie o roznicach od oryginalnego cataclysmu w ogole nie wspomnieli o pominieciu eventu prepatcha.

Zreszta patrzac na ilosc komunikacji, to bym sie nie zdziwil gdyby tak bylo ze jutro sie obudzimy a prepatcha nie ma
  • Odpowiedz
@An-Dagda: I tak z ciekawości na jakim serwerze grasz? bo zastanawiam się gdzie jest najwięcej polaków. Chyba zależy mi na serwerze pvp ponieważ ten dodatek wspominam jako mój najlepszy sezon w pvp.
  • Odpowiedz
  • 0
@Fileperek: No jest juz to nowe levelowanie niestety, ten event calkowicie pomineli. Wiec nic tylko czekac az jakis prywatny server bedzie mial prepatcha.

A serwery PvP nie istnieja
  • Odpowiedz