Wpis z mikrobloga

  • 15
@emasele lepszy by był protest środowisk konfederacji zapewne, mógłbyś zabrać ze sobą ruską flagę i nikt by ci w jape nie strzelił
  • Odpowiedz
A ja tam myślę, że powinni przyjść i Konfederaci, i Razemki - skoro dopłaty do deweloperów są ponadpartyjne, to niech ponadpartyjny będzie też protest przeciwko nim.
  • Odpowiedz
@Njal żadnych socjalistów, eko oszołomów, l
"patriotów" z konfy czy miejskich terrorystów co myślał, że samochody są od parkowania a nie dojazdu do pracy.
  • Odpowiedz
  • 10
@emasele Wystarczy już pobłażania dla samochodziarzy, jak cos ci nie pasuje to do siebie do starej obsranej, nie będą wieśniacy układać dróg pod swoje kombajny w stolicy, wasze nie doczekanie.
  • Odpowiedz
@Njal napisał razemek z "Żoliborza" a pochodzi z Podkarpacia, co się do Mencwela tasuje. Juz nawet Berlin się wyleczył z tych głupich pomysłów.
Szkodnicy miejscy i tyle, przyklej się do asfaltu, z chęcią cie ściągnę z drogi za nogi.
  • Odpowiedz
@Anakee jestem całkowicie przeciwko kredytówi 0 czy tak 2% czy inny ciul ale nigdy w życiu nie będę stał obok szkodników miejskich czyli miasto jest nasze, to są takie same odpady jak ostatnie pokolenie czy inne onry albo czy bakiewicze
  • Odpowiedz
@Anakee co to ma za znaczenie? Skoro miasto jest nasze i inne razemki mają równie jak nie jeecze gorsze pomysły czyli podwyżki podatków żeby dotować inny "tanie mieszkania" na wynajem od miasta.
  • Odpowiedz