Wpis z mikrobloga

Mirki chcę oddać Focusa mk2 do kasacji i mam pytanko co można z wyposażenia samochodu jeszcze wymontować i sprzedać na olx? Coś jeszcze może się nada, blacha do mocno średnim stanie więc odpada. No i nie znam się za wiele na mechanice więc jakiś alternatorów i innych sprzętów wykręcać nie chce #ford #fordfocus
  • 10
  • Odpowiedz
@Saimonsge zalezy, czasem cały silnik by poszedł. A tak to fotele, zależy od stanu tapicerki, radio jeśli lepsze jakieś, przyciski, panel klimy jeśli bogatsza wersja wyposażenia
  • Odpowiedz
  • 0
@Saimonsge wyposażenie środka, którego się dotyka, elektryka, wszystko co się uszkadza od małych dzwonów, szyba czołowa, DPF, wydech, koła, osprzęt silnika, amory
  • Odpowiedz
  • 0
@Saimonsge @naxed felgi z oponami już ożeniłem, amorki i reszta mechaniki za dużo roboty a jak wspomniałem na tym się nie znam i nie wiem czy gra warta świeczki, mogą być w różnym stanie. Zastanawiam się czy jak wymontuję fotele to czy samochód nie będzie za lekki i nie będę musiał dopłacać ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@Saimonsge fotel taki ciężki nie jest ;) zobacz jaki stan, do mk2 nie wiem ile będą chodzić ale pewnie 150+ to może i się opłaca, rwij plastiki I przyciski ze środka i ucinają kable
  • Odpowiedz
@Saimonsge: sprzedaj o komus auto na części i zostaw to jego problemowi

Sprzedasz nieświadomi część w stanie agonalnym lub nawet nie ale ktoś będzie się #!$%@?ł i stracisz tylko nerwy
  • Odpowiedz