Wpis z mikrobloga

@patryk_ekiert: wstyd to zjawisko społeczne i wiąże się z potępieniem innych. A żeby kogoś potępić trzeba na niego najpierw zwrócić uwagę. Natomiast zaręczam ci że dla wszystkich wokół jesteś równie istotny jak śnieg w Kazachstanie. A że masz w głowie przekonanie, że jest odwrotnie to inna sprawa. Normalni ludzie jadą na wakacje z mame albo tate i się cieszą z dobrze spędzonego czasu.
  • Odpowiedz
@loginnawykoppl: czy ty w ogóle wierzysz w to co piszesz? nie masz pojęcia co samotność robi z człowiekiem. takiemu chłopu nie udało się spełnić kilku z podstawowych potrzeb człowieka a ty piszesz "ciesz się z wakacji bro!"
takie wakacje tylko dobijają bo wszystko dookoła przypomina że to on jest inny, gorszy

Normalni ludzie jadą na wakacje z mame albo tate i się cieszą z dobrze spędzonego czasu.

jak ktoś nie ma
  • Odpowiedz
@MakaronowyStwor: ja jak nie mam z kim jechać to szukam losowych ludzi na grupach Facebooku "szukam towarzysza podróży" "singiel w podróży", naprawdę polecam. Byłem kilka razy, ostatnio w Tajlandii na 3 tyg z randomowymi dziewczynami i super było ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@MakaronowyStwor: Jak lubisz swoich rodziców to jedź z nimi. Przypał to jak rodzice nie nawiązali relacji z dzieckiem, nie zamierzają tego robić, więc żaden wspólny wyjazd nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@MakaronowyStwor: z takim podejściem to z domu nie wyjdziesz. Do niektórych rzeczy trzeba się zmuszać i iść na głęboką wodę. Są wyjazdy jednodniowe nawet, kajaki itp.
Jak masz problemy w rozmowach z ludźmi to polecam książkę "jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi" stara książka, ale fajnie tłumaczy o czym chcą gadać ludzie. Mi pomogła akurat w pracy i w życiu.
  • Odpowiedz