Wpis z mikrobloga

Oglądam tego filipa, jakieś shoty, czytam tag itd. to ta kambodża wydaje się super państwem. Jest drożej niż w polsce, albo porównywalne ceny, jest większy syf, jedzenie gorszej jakości itd. ale za to dużo mniej się zarabia niż w polsce xD i są w zasadzie problemy ze wszystkim, jak np. z lekami. Żyć nie umierać raj na ziemi xD w zasadzie nie ma nic do zobaczenia, bo wszędzie syf
#raportzpanstwasrodka
  • 18
  • Odpowiedz
@The_Rainman: dzisiaj coś płakał że miał z zębem problemy, jakaś dentystka nie doczyściła mu dokładnie i założyła plombę i się zapalenie zrobiło, dopiero trzeci dentysta mu to powiedział i niby leczy.
Prostej rzeczy w motorku nie potrafią w tej Kampuczy naprawić, a co mówić już o jakichś dentystach.
Ale za to mają pozorną wolność:)
Od długów i alimentów.
  • Odpowiedz
  • 16
@dizel81: tak leków musiał szukać po całym mieście (w Polsce też trzeba w zasadzie xD kiedyś jechałem 100km po piwo ale ten lek pewnie Kambodży na oczy nie widział) no i ofc w aptece nie mają tej insuliny której potrzebuje i nigdy takiej w Kambodży nie było XD wyprowadzić się do Kambodży z kraju rozwiniętego można chyba tylko jak się ma miliard $$ na koncie, bo inaczej to równie dobrze, można
  • Odpowiedz
@The_Rainman: Jest drożej niż w Polsce bo jako kraj w zasadzie nic nie produkują sami i wszystko muszą importować. Cała inteligencja została wymordowana całkiem niedawno, no bo im się zachciało komunizmu, który tym razem powinien był się udać. Rolnik sadzi owoce, które sprzedaje do kraju obok powiedzmy za $1 za kilogram, a taki Wietnam je przetwarza i odsprzedaje do Kambo-raju po 14$ za kilogram. Teraz mają takie Dżun, Srejle, Srosy i
  • Odpowiedz
@The_Rainman: chłopie, pojutrze stąd się zawijam i już się nie mogę doczekać do wyjazdu. Faktycznie drożej niż w Polsce, syf i takie se atrakcje. Ani fajnych wodospadów, plaż (wysp na których nic nie ma nie liczę), ani nawet 1 ładnej Khmerki nie widziałem.
  • Odpowiedz
@Niedobry: Tam tez jest pewnie nigeryjskie uniwersum, z wielkim szu, popasami i całą menażerią. Tylko trzeba ich znaleźć. Zacznijmy od belgijskich stron dla pdf.
  • Odpowiedz
@wuadek: Belgijskie to raczej w Kongo. XD A poza tym skad pomysl szukania na takich stronach? Skad w ogole znasz takie strony? One nie sa legalnie dostepne. Wladeczku.

Ale dobrze, dobrze. Widze ze ktos tam zaczyna sie w koncu denerwowac. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wuadek: Sa samoloty i sa telefony i sa maile. Jest XXI wiek. Nie trzeba leciec do Chin zeby peta zagasic. Nie trzeba leciec do Kambodzy zeby "wyslac wiadomosc". Zapominacie sie chlopcy troszke. Hihi.

A moze to VPN i jestem tuz za rogiem? ¯\(ツ)/¯

I nie wchodz na "te" strony wiecej. Dla swojego dobra.
  • Odpowiedz