Wpis z mikrobloga

  • 3
@hpiotrekh: Nie każdemu smakują te najtańsze piwa-szczochy.
Potestuj sobie piwa innych marek niż te najpopularniejsze koncernowe. Wiadomo że napiszesz "BEKA PIWA KRAFTOWE SĄ DROŻSZE A SMAKUJĄ TAK SAMO JAK NAJTAŃSZE XDDDD", ale jednak różnica jest i to spora.

W sumie to ja nie piję, żeby się #!$%@?ć, a bardziej dla smaku, ty chyba na odwrót? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Copium mam za sobą kilka uwarzonych warek, co nieco wiem o piwie i jego stylach .
W dalszym ciagu twierdzę, że Żywiec robiony z 3 składników jest całkiem poprawnym lagerem.
Nie to co harnasie i leżajski z kukurydzą w składzie xD
  • Odpowiedz
@saviola7: @Copium:

#!$%@?ą mnie już tacy piwosze-neofici, co to #!$%@? całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych.
Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo jakiegoś
  • Odpowiedz
@Copium

W sumie to ja nie piję, żeby się #!$%@?ć, a bardziej dla smaku, ty chyba na odwrót?


Dla smaku jest multum piw koncernowych, ale potem ciężko się nimi pochwalić na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz