Wpis z mikrobloga

  • 13
@rum-pelel: na marginesie, bez beki - widziałem na twitterze shota, jak szwagier gadał, jak to kacapy są silniejsze mentalnie od europejczyków xD
Te same kacapy co sraja do dziury w ziemi jak się wyjedzie poza granice Moskwy xD te same kacapy co się cieszą, jak im zgruzują dzieci, bo dostają za to kasę xD te same kacapy co zajmują połowę zakładki "amatorskie" na PH xD
  • Odpowiedz
@marv0oo: A co ma jedno do drugiego? Nie zrozumiales jego wypowiedzi. Tutaj ludzie płaczą o każdą głupote, klękają przed murzynami i trudne sprawy to jak nazywać osobe niebinarną.

Cieszą sie jak im zgruzują dzieci, bo dostają za to kasę xD


Sam to wymysliłeś?
  • Odpowiedz
  • 3
@essos: nie, widziałem fragment z kacapskiej telewizji xD rodzice z dumą mówią, ze odszkodowanie po zgruzowanym synu wydali na auto, o którym on marzył xD
  • Odpowiedz
@essos no właśnie co ma jedno do drugiego? U ruskich jest najwięcej morderstw w Europie, częściej tam dochodzi do morderstw niż w USA, u ruskich poziom aids jest jak w Afryce, u ruskich jest najwięcej aborcji w Europie , u ruskich jest najwięcej śmierci z powodu alkoholizmu na świecie. Gdzie ta przewaga? To są podludzie. Rusek się nie przejmuje wieloma sprawami bo ma niskie iq a poza tym w jego myślach jest
  • Odpowiedz
  • 2
@essos: p.s.

Tutaj ludzie płaczą o każdą głupote, klękają przed murzynami

A tam klękają przed czeczenami xD

i trudne sprawy to jak nazywać osobe niebinarną.

Wolę to, niż cenzurę xD przypominam, że w kacapii za nazywanie wojny z Ukrainą wojną idzie się do pierdelka xD
  • Odpowiedz
@marv0oo: No i ty nie rozumiesz, porównujesz mentalność Europejczyków do poziomy życia Rosjan. z tym ze europa jest zjechana psychicznie sie zgodze, ludzie nie wiedza jaka maja plec, nie wiedza jaka maja seksualnosc, placza o zaimki itp, wpychaja wszewdzie murzynów a słowo murzyn to obraza i tak nie mozna, poprawnosc polityczna jest wszedzie to wszystko prawda. a ty mi na to ze sasza nie ma kibla albo pije. i to moze
  • Odpowiedz
@marv0oo: Jak może być silniejszy mentalnie ktoś kto non stop wali wódę i nie potrafi bez niej jakkolwiek myśleć i do tego sra po nogawkach przed władzą od stuleci ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Gelsonik: @essos Tu nie ma co tłumaczyć, typki mają pewnie ledwo skończone 18lat albo i nie, wybrali se Tuska (każda partię #!$%@?ć oczywiście) bo nie pamiętają 8 lat ich poprzednich rządów i będą #!$%@?ć co w tv usłyszeli fajnopolacy tak zwani.
  • Odpowiedz
na marginesie, bez beki - widziałem na twitterze shota, jak szwagier gadał, jak to kacapy są silniejsze mentalnie od europejczyków xD

Te same kacapy co sraja do dziury w ziemi jak się wyjedzie poza granice Moskwy xD te same kacapy co się cieszą, jak im zgruzują dzieci, bo dostają za to kasę xD te same kacapy co zajmują połowę zakładki "amatorskie" na PH xD


@marv0oo: Tutaj trzeba pamiętać przede wszystkim, że
  • Odpowiedz
  • 1
@Gelsonik: @XYZ91 taka super mentalność w tej rosji, że jak im np. OFa odłączyli na miesiąc, to e-urwy szukały sposobu na spierdzielenie za granice np. do Kazachstanu xD
Idźcie sobie do mateczki rosiji, powiecie wojna zamiast specjalna operacja i skończycie w łagrze xD
  • Odpowiedz
@marv0oo: Nie musi mi wszystko odpowiadać co oni robią, ja wiem, że media nam prawdy nigdy nie pokażą, wręcz jest odwrotnie co chcą przekazać, już się przekonałem przy kowidzie. W dupie mam Rosję, chce dobrze dla Polski, a tu się wgl nie dzieje dobrze, jesteśmy sprzedawani na każdym kroku i tlamszeni z kazdej strony przez obce rządy łącznie z tym na wiejskiej. Ludzie są manipulowani od lat przez media i system
  • Odpowiedz
@isrin22: no moze i wlasnie dlatego bedzie silniejszy bo nie poczuje strachu
@programista_wykopek ja ci mowie ze my mamy slabsza psychike od ruskich po czym mnie wysylasz do niech xd gdzie logika ? jak bym mowil ze my jestesmy silniejszy od niech to bylo by logiczne, a tak ?
@marv0oo No nie, bo europejczycy nie wieszali sie bo face book na godizne nie działal i paniki nie bylo xd
  • Odpowiedz
@marv0oo: przecież misiu populisiu powiedział prawdę, że Azjaci sponsorują destabilizację w naszym regionie przez zajmowanie nam głów pierdołami jak zaimki chorych psychicznie, a przestaliśmy się jako szeroko pojęty zachód skupiać na sprawach istotnych jak rozwój cywilizacji, zbrojenie się i szykowanie na zmiażdżenie dzikusów ze wschodu i południa. Nigdzie do wojny nie podżegał tylko krzyczał, aby mnieć #!$%@? na tęczowe julki i by robić wszystko byśmy tej wojny na swoim terenie nie
  • Odpowiedz