Wpis z mikrobloga

#korposwiat #it

Naszła mnie rozkmina.
Dołączyłem do zespołu 6 lat temu. Dostarczamy system ERP. Przez ten czas awansowałem z juniora na seniora konsultanta/analityka biznesowego. Zarabiam 14k brutto. Mam fajny zgrany zespol, z ktorym utrzymuje tez kontakty bardziej prywatne. Czytaja te wszystkie posty o zmianach pracodawcow/rozwoju itp zastanawiam sie czy nie zapuscilem korzeni. Z jednej strony caly czas przyswajam nowe technologie, coraz bardziej wymagajace projekty. Z drugiej kusza rynkowe stawki, ktore sa wyzsze. Jakie macie podejscie do rozwoju swojej kariery? Co myslicie o takiej „stagnacji”?
  • 5
  • Odpowiedz
@hotsausage: jesli sie rozwijasz to ok, ale po co robic cos za 14k brutto skoro mozna robic to samo w tym samym czasie za 14k netto, jesli sie da oczywiscie tak pojsc
  • Odpowiedz
@hotsausage:

Co myslicie o takiej „stagnacji”?

Powinieneś bez problemu ogarnąć 20-30k netto na b2b (lub więcej w zależności jaki to ERP). Jeśli nie masz perspektyw na szybki awans z dużą podwyżką i dalsze pięcie się wyżej, to nie dość, że tracisz co miesiąc równowartość obecnej wypłaty, ale też zmniejszasz swoją wartość na rynku pracy w dłuższej perspektywie.
  • Odpowiedz
Dołączyłem do zespołu 6 lat temu. Dostarczamy system ERP. Przez ten czas awansowałem z juniora na seniora konsultanta/analityka biznesowego. Zarabiam 14k brutto.


@hotsausage: szukaj lepszej kasy. 10k brutto to ja miałam propozycję przy 2 latach doświadczenia na stanowisku analityka biznesowego. Jakbym miała twoje CV to nie schodziłabym poniżej 20k brutto
  • Odpowiedz