Wpis z mikrobloga

Kultura alkoholizmu w Polsce jest tak silna, że bałabym się mieć dziecko z facetem z Polski. Jeszcze będzie miał jakieś geny aktywujące podatność na alkoholizm po zmarłym ojcu chlejusie nie wiadomo, a takimi rzeczami się raczej ludzie nie chwalą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 32
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@matti-nn ja zdecydowałam się nie pic z powodów zdrowotnych i to ile inni ludzie piją bez powodu zaczęło mnie razić w oczy. Trochę przykre
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kikiton tez racja, lepiej czekać aż będzie 100%możliwość wyboru płci dziecka, patrzylam ze niby invitro daje takie możliwości, zawsze jakis krok do przodu, posiadanie córki w tych czasach to wyrok
  • Odpowiedz
@MrMas: i widzisz byś nie musiała szukać księcia z Rodes .Twoje wysrywy to jest takie #!$%@? trzy po trzy podziękuj lepiej Bogu lub komukolwiek w co wierzysz że masz życie, przeżywasz emocje, doświadczasz ten świat na trzeźwo , a może ty wcale nie potrzebujesz towarzysza podróży dziecka i znajdziesz powołanie na innych płaszczyznach w których się rozwijać albo w innych a aspektach życia .Nic na sile
  • Odpowiedz
@MrMas

@AtriumCarceri racja mogłam uściślić, jeszcze wykluczam rosjanow, ukraincow, Chinoli, przybyszów z Afryki, arabow, wyznawców jehowy i rudych oraz cyganów


Możesz spokojnie iść do zakonu i złożyć śluby czystości
  • Odpowiedz