Wpis z mikrobloga

@kiciuch_ jacy psycholodzy wszyscy xD ja mam: swietna prace, rodzine, nigdy nie mialem problemow z kobietami, nie mam problemow z prawem. Mam na sobie 3 dosyc duze tatuaze ale oczywiscie psycholog z mirko powie, ze chce byc grozniejszy :) najlepsze jest to ze tych tautazy nie widac dopoki sie nie rozbiore bo 1 jest na lydce, 1 na prawym boku pod reka do pasa, 1 na klatce piersiowej... ale w sumie ile
  • Odpowiedz
@Sylar: uu mamy tu chada ruchacza co nie mial problemow z kobietami (czyt. pani z Lidla mu sprzedala alkohol) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kiciuch_ u obu plci swiadczy o tym samym - braku poczucia estetyki i/lub niskiej samooceny i/lub/czesto problemy/zaburzenia
  • Odpowiedz
@kiciuch_ chęć rekompensaty czegoś, chęć nadrobienia braku charakteru. Mam paru znajomych spod ciemnej gwiazdy, kibolów i innych takich i im większy debil i mniej groźny tym więcej ma dziarz reguły dziar.
Mimo wszystko zdają sobie sprawę, że można ich łatwo po nich zidentyfikować jak i zawsze rzucają się w oczy ( ͡º ͜ʖ͡º)
U normickich kumpli, większość jakoś była skrzywdzona w większy lub mniejszy sposób, też nie
  • Odpowiedz
ciekawe czy istnieją kobiety które jak zobaczą że mężczyzna jest wytatuowany w jakieś smoki czy inne "groźne" rzeczy to stwierdzą że: wow anon ale ty estetycznie wyglądasz albo wow anon ale ty jesteś męski, groźny czy cokolwiek co mogłyby sobie pomyśleć i to by je podniecało.
  • Odpowiedz
@kiciuch_: Z nauki psychologi jest badanie co stwierdza że ludzie którzy co mają dużo tych tatuaży częściej uprawiają niebezpieczny seks np:(walenie losowej laski w klubie)
  • Odpowiedz