Wpis z mikrobloga

Mirki ostatnio chodzi mi pewna strona po głowie. Strona ta polegała na codziennym graniu w mini gierki i zbieraniu monet (punktów), które potem wymieniało się na PaySafeCardy i inne nagrody. Coś mi się kojarzy, że motywem tej strony była jakaś rybka (?). W tym samym czasie siedziało się właśnie na Lockerz i zbierało PTZ, bo legenda głosiła, że kuzyn kolegi twojego kolegi kiedyś odebrał PSP, IPhona, PS2, PSX i inne bzdury, a jedynie co udało mi się dostać to szary t-shirt z logiem xD

Może ktoś coś przypomni sobie? ( ʖ̯)

#lockerz #internet #kiciochpyta #kiedystobylo #gimbynieznajo
  • 9
  • Odpowiedz
@JerryManson: To właśnie było lockerz, nie kojarzę nic podobnego, ale tam właśnie chyba były jakieś nagrody, a właśnie koszulki czy jakieś kubki wysyłali, ja się w to nie bawiłem
  • Odpowiedz
  • 0
@beer_man: nie nie nie. Była taka stronka z giereczkami. Pamiętam nawet, że można było włączyć aplikację (chyba się ja pobierało) i włączały się reklamy, za które dostawało się te monety (punkty).
  • Odpowiedz
W tym samym czasie siedziało się właśnie na Lockerz i zbierało PTZ, bo legenda głosiła, że kuzyn kolegi twojego kolegi kiedyś odebrał PSP, IPhona, PS2, PSX i inne bzdury, a jedynie co udało mi się dostać to szary t-shirt z logiem xD


@JerryManson: dostałem parę gier (coś na PSP, DJ Hero z konsoletą na Wii, Pokemon HeartGold na DSi), kasę na PP i za 2$ kupiłem deskę i pada do Wii.
  • Odpowiedz
@JerryManson: A nie Prizee? Te kilkanaście lat temu jakieś gówna stamtąd nawet sobie ogarnąłem, ale apka to już były późniejsze czasy jak zdychali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2004-2009 to były złote czasy tego typu stron, które w różnych formach "płaciły" za klikanie w reklamy, granie w gierki itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
WaveCreator - @JerryManson: A nie Prizee? Te kilkanaście lat temu jakieś gówna stamtą...

źródło: 0*xBKYJX--h47etyd0

Pobierz
  • Odpowiedz
@JerryManson: możliwe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio to wówczas prężnie działało forum.lockerz.com.pl i sporo ludzi zgarniało fanty. Potem robiono jakieś skrypty, autofille itp.

Tych stron w stylu Lockerz się namnożyło swego czasu, z polskich kojarzę tylko Take a gift. Do dziś nie wiem jaki był ich model biznesowy i na czym chcieli zarabiać po tych wszystkich akcjach rozdawczych.

Fun fact: fanpage Lockerz dalej istnieje:
  • Odpowiedz