Wpis z mikrobloga

#przegryw chuop był w miescie wojewódzkim, zapomniał wziąć leki pregabaline klony i baklofen, jest to potężne combo na lęki, no nie ma #!$%@? żeby w 30 sekund lęk nie zniknął i humor się nie poprawił. Byłem na konsultacji przed wyrwaniem zębów, zrobiłem pantolololograf na wszystkie zęby. I są trzy korzenie do wyrwania. Pilne 3 zęby do leczenia i 7 do zwykłego leczenia. Zęby chłopa ciemiężą, śmiechu warte.
Potem pojechalem na stare miasto do kościoła i poszedłem do spowiedzi z nieczystych myśli i hehehuany. Zaczęły się natrętne myśli, cale szczęście miałem dwa klony awaryjne, zjadlem, i myśli minely w minute. Pomodliłem się i pojechalem na busa na dworzec. Kupiłem se pierogi z soczewicą i parówkę białą. Jazda przebiegła spokojnie bo słuchałem muzyki. Np. Sto tvarzy grzybiarzy - historia zagubienia czapeczki i oskarki śmiechali.
Teraz wziąłem leki południowe i już całkiem jest fajnie. Idę jeść parówki z serem gotowane z humusem trzy rodzaje.

@WirtuozPrzegrywu @lukiseven
Orko7 - #przegryw chuop był w miescie wojewódzkim, zapomniał wziąć leki pregabaline k...

źródło: DSC-0082

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Orko7 pamiętam jak kiedyś byłem upośledzony i brałem jakieś leki, to przeczytałem na pewnym forum, że można zacząć od 4 tabletek baclofenu. To wziąłem czteryz a później ogarnąłem, że ja miałem 25 mg, a nie 10 jak w poście. Nie było fajnie
  • Odpowiedz