Wpis z mikrobloga

Jak pasut ma pieniadze i sławe to czemu ma nie cpac i nie posuwac młodych dup? Nie rozumiem tego oburzenia większośc ludzi jest uzalezniona od jakichs uzywek papieorsy i alkohol to tez narkotyk a młode dupy tez by kazdy chciał posuwac ale nie moze bo jest brzydki , nie mą pieneidzy albo ma grubą babe jest zonaty i da mu raz na miesiac i jeet sfrustrowany nie rozumiem ogolnie oburzenia normików na pasuta. Wielkie zdziwienie beciakow ze chłop woli młode dupy zamiast starych bab
#famemma #pasut #blackpill
Henson_ - Jak pasut ma pieniadze i  sławe to czemu ma nie cpac i nie posuwac młodych ...

źródło: IMG_5268

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Henson_: bo wiekszosc typow ktorzy sie o to pruja sa sfrustrowani i #!$%@?, bo wiedza ze na swiecie jest tyle chetnych lasek do dawania dupy a oni nadal wala konia. Normalny facet nie zaglada drugiemu do lozka i nie komentuje co kto rucha.
  • Odpowiedz
  • 3
@spiewana-pilka-nozna: nie zmienia ale #!$%@? ci dopamine w kosmos a wez pod uwage ile razy zaciagasz sie nikotyna w ciagu dnia potem cie nic nie cieszy bo robisz taki zastrzyk dopaminowy dajmy na to 100 razy dziennie
  • Odpowiedz
  • 3
@p-word: ja osobiscie obecnie nic nie biore nawet kofeiny ale najbardziej zakute łby to są ludzie ktorzy mowia ze nie wiem grzybki czy marihuana jest zła i narkomananstwo a ci sami ludzie pija po 5 browarów dziennie i paczka fajek
  • Odpowiedz
  • 1
@Blaevy: nie jest autorytetem po prostu mnie bawi to ze chłop zamiast stałego zwiazku wybiera młode kobiety a ludzie go z tego powodu jadą . Chadem tez nie jest ma znisczony wyglad po uzywkach ale korzysta przez kase i popularnosc
  • Odpowiedz
@Henson_: zazdroszcza mu i tyle. mam powyżej 30 lat i jak się przespałem z 17 latką to też mi kilka osób mówiło, że jestem jebnięty. A jak już ich dziewczyny nie były przy nich to gratulowali xd

@spiewana-pilka-nozna

Nikotyna jest silnym agonistą receptorów N-acetylocholinowych. W niskich dawkach (1–3 mg) wykazuje działanie stymulujące, co jest głównym powodem, dla którego palenie tytoniu sprawia przyjemność. Nikotyna działa na organizm człowieka na wiele różnych sposobów,
  • Odpowiedz
@Henson_: cóż...Pasut poniesie konsekwencje swoich działań, prędzej czy później go dotkną i zapłaci za nie cenę, dość dużą. Już teraz sam mówi o problemie z używkami, #!$%@? go nihilizm, brak wartości. Demoralizuje innych ludzi, którzy mogą spróbować podobnego stylu życia no i krzywdzi bezpośrednio te młode dziewczyny. W dzisiejszym świecie pomieszanych pojęć i braku wartości trzeba ludziom tłumaczyć oczywistości. Ponadto, ja tam nawróciłam się i wierzę Bogu i jego przykazaniom, które
  • Odpowiedz
@Henson_: niektórzy są wierzący, ot całe rozwiązanie.. poza tym nawet jako ateista można uznawać że taka totalna wolność seksualna nie prowadzi do niczego dobrego
  • Odpowiedz
@TantnisKrzyzowiaczek wszystkie religie to bardziej wyrafinowany kult słońca, problem z tym że ta wiedza, kiedyś strzeżona przez mędrców dotarła do plebsu i zaczęli bezmyślną demoralizację jak to plebs.
  • Odpowiedz
@TantnisKrzyzowiaczek zgadzam się że zapłaci za to swoją cenę prędzej czy później ale co do krzywdzenia dziewczyn to tak nie dokonca. Te dziewczyny same się krzywdzą bo idą z nim do łóżka żeby coś na tym ugrać i robią to świadomie nie z przymusu, jak nie pasut to znajdzie się inny który je przygarnie żeby mogły się grzać w blasku fleszy. Problemem są piorytety tych młodych dziewczyn które chcą być popularne i
  • Odpowiedz
@Henson_: taki tryb życia niszczy umowę społeczną, którą podtrzymuje monogamia, normiki nie są tego bezpośrednio świadome, ale nasza kultura miała kody, które sprawę regulowały. Oczywiście obecnie ta kultura chwieje się w posadach, jednak jeszcze nie na tyle żeby ludzie akceptowali Pasuta.
  • Odpowiedz
Jak pasut ma pieniadze i sławe to czemu ma nie cpac i nie posuwac młodych dup? Nie rozumiem tego oburzenia większośc ludzi jest uzalezniona od jakichs uzywek papieorsy i alkohol to tez narkotyk a młode dupy tez by kazdy chciał posuwac ale nie moze bo jest brzydki , nie mą pieneidzy albo ma grubą babe jest zonaty i da mu raz na miesiac i jeet sfrustrowany nie rozumiem ogolnie oburzenia normików na
  • Odpowiedz
wszystkie religie to bardziej wyrafinowany kult słońca, problem z tym że ta wiedza, kiedyś strzeżona przez mędrców dotarła do plebsu i zaczęli bezmyślną demoralizację jak to plebs.


@fz-fx: Bóg ma poczucie humoru i możliwe, że kiedyś będziesz pisał na forach o swojej wierze w Boga...tak jak ja. Wojująca ateistka, która wykorzystywała każdą możliwość do wyszydzania wiary, podważania jej założeń. A teraz piszę o tym, że w Boga wierzę i chciałabym, żeby
  • Odpowiedz