Wpis z mikrobloga

Właśnie przyszła mi aktualizacja opłat (czynsz) za unit od maja 2024 i następne miesiące: 350 ziko (razem z miejscem parkingowym).

Wcześniej płaciłem: 550 ziko (razem z miejscem parkingowym).

Unit 50m2 z 2023 roku.

Także trochę mnie to zaskoczyło, nie będę kłamał, bo spodziewałem się raczej podwyżki, a nie obniżki - i to jeszcze o ~35% także niemało.

Czy Wam też spadły opłaty?

#nieruchomosci #mieszkanie #unit #unity
  • 15
  • Odpowiedz
@haha123: Przestaniesz do cholery używać słów unit i unity i tych tagów? Jesteś jedyną osobą na wykopie która tak robi. Nikt nie używa takiego słownictwa do mieszkań w Polsce
  • Odpowiedz
  • 0
@kanal35_pl: @vorio @zibizz1 mordeczki, ale po co ten offtop? Wątek jest o opłatach, a nie o dupie marynie, także jeżeli nie żyjecie pod mostem, to moglibyście dać znać jak to u Was wygląda - czy też mieliście obniżki, czy może nie, a może podwyżki?
  • Odpowiedz
@haha123 też by mi tyle spadły bo wspólnota spłaciła kredyt ale dziady przegłosowały żeby odkładać więcej na fundusz remontowy co mi jest totalnie nie na rękę bo chce się wyprowadzić. Więc z innych rzeczy zeszło o 60pare zł do 480 bodajże
  • Odpowiedz
unit i unity i tych tagów? Jesteś jedyną osobą na wykopie która tak robi


@zibizz1: Ja też tak robię i na tagu chyba ja to wypromowałem XD A etymologia pochodzi od fleshy spekulantów mieszkaniowych z USA przed pęknięciem bańki, którzy byli przedstawiani np. "John, 34 UNITS", "Tim 75 UNITS" w ich środowisku XD To takie słodkie odsączenie mieszkań z ich funkcji mieszkaniowej i pozostawienie funkcji spekulacyjnej, unit, coś tak token.
  • Odpowiedz
  • 0
@francoisinho: mordo, przecież w tym kraju tylko jedno miasto się liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Reszta to jakieś pipiduwy, które tylko tarzają się we własnych urojeniach chcąc być jak default city.
  • Odpowiedz
@mickpl: No nie bo OP jest jedyna osobą na tych tagach któy używa ich w tym kontekście.
Ogólnie spoczko ale dlaczego nie jednostki mieszkaniowe? albo lokale?

„Jan, 34 mieszkań”
„Tomek, 75 lokali”

@haha123 Ile masz tych jednostek?
  • Odpowiedz