Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zastanawia mnie czemu k0biety muszą kupować sobie biegowe "motocykle" 125 którymi nie potrafią jeździć zamiast jakiś skuter. Pracuję jako kierowca autobusu w Kato i dzisiaj wepchnęła się przede mnie jakaś babka na moto. Spowodowała przy tym niezłe zagrożenie ale widziałem ją wcześniej w lusterku więc się spodziewałem że może coś odjaniepawlić i się na to przygotowałem. Problem był później - nie mogłem jej autobusem wyprzedzić a przy każdym ruszaniu gasł jej silnik co najmniej raz a na jednym skrzyżowaniu dwa razy xd W sensie teraz to śmieszne ale z punktu widzenia pasażerów którzy przez "motocyklistkę" jechali kilka przystanków nie 5 minut tylko 15 to już było na pewno mniej zabawne. Musiałem też trzymać duży dystans za nią bo widziałem jak nieumiejętnie wchodzi w zakręty i to cud że się nie wywaliła. No i ja tego nie pojmuję - jak sobie jakiś facet decyduje że woli moto niż skuter to ok bo najwidoczniej bardziej mu coś w tym odpowiada. Ale nie rozumiem jak k0bieta może wybrać moto i potem nie jest w stanie ruszyć na płaskim a podejrzewam że pod górkę to by potrzebowała kilkunastu prób żeby jej nie zgasł. W dodatku kiedyś miałem przyjemność kupić moto po k0biecie - beznadziejna konserwacja, łańcuch rozciągnięty, brudny, nienasmarowany, sprzęgło już dawno do wymiany itd. Jakby takie k0biety kupiły sobie skuter to by im mnóstwo rzeczy na których się nie znają po prostu odeszło #katowice #motocykle #motocykle125 #zalesie #zbiorkom #skutery #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz