Wpis z mikrobloga

#!$%@?, wygrać mecz z tyloma głupimi stratami, samemu Embiidowi zabrakło jednej do kameruńskiego quadruple double xd Generalnie propsy dla pielęgniarza za to, że rolę Embiida w drugiej połowie sprowadzał głównie do defensywy - co Embiid robił zajebiście, zasłon i rozgrywania - no tutaj niestety masa głupich strat.

Ja wiem, że Embiid jest kontuzjowany, kondycja słaba, dzisiaj niby migrenę miał, ale takie niechlujne podania to jego popisowe zagrania niestety. Szkoda, że jest tak niechlujny, bo z Embiidem bez windy, Embiid jako point center, do tego screenujący i ewentualnie rzucający sobie z jakichś otwartych pozycji, to jest to czego Sixers powinni szukać.

No a Maxey przekot. Mike Muscala dziękujemy.

Wiem, że Randle kontuzja (jakby to było jakieś osłabienie w playoffach), ale Knicks powinni sobie o wiele łatwiej z Sixers w tej serii poradzić.
#nba #bojowka76ers
  • 3
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: Jak donoszą media podczas wczorajszej akcji pacyfikacyjnej w Madison Square Garden, jeden z oprawców, niejaki Tyrese Maxey trafił do lokalnego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w celu prześwietlenia klatki piersiowej. Lekarz prowadzący stwierdził przypadłość GTDIH - Got That Dog In Him. Na koniec krótkiego wywiadu dodał jeszcze: "#!$%@?ć Knicks i Celtics. Philly w siedmiu".
SpoconyBambik - @WojtASR: Jak donoszą media podczas wczorajszej akcji pacyfikacyjnej ...

źródło: FcLclnRaIAAx3n1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Rga79: tbh ja też. tzn rozsądna część mnie podpowiada, że w tym sezonie, z kontuzjowanym embiidem i tak się nie uda nic zdziałać, ale jednak trudno oglądać mecze i nie kibicować swojej drużynie
  • Odpowiedz