Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Tymczasem chlopa wszyscy maja w #!$%@? i zadne zagadywania, propozycje nie działają i sa zlewane. Natura.


@isover_: XD Jak się rozstałem z żoną to dziwnie dużo nowych dziewczyn zaczęło się do mnie odzywać... Wystarczyło ściągnąć obrączkę ;)
  • Odpowiedz
  • 34
Brzmi jak zarzutka pod wykopków, w dwa tygodnie nie da się odkochać, zakochać w innym i do tego jeszcze poznać go na tyle, żeby pojechać w taką podróż.


@choochoomotherfucker: Nie słynę z pisania zarzutek na tym portalu. Chyba poznałaś mało kobiet, skoro uważasz takie rzeczy za niemożliwe. Jedna moja znajoma była z chłopakiem chyba z 8 lat, kupili razem dom, mieli ustaloną datę ślubu i nagle cyk, zostawiła go a 3
  • Odpowiedz
w dwa tygodnie nie da się odkochać, zakochać w innym i do tego jeszcze poznać go na tyle, żeby pojechać w taką podróż.


@choochoomotherfucker: a bo to mało jest takich dziewczyn, które nie potrafią dwóch dni spędzić same i nieraz po 10 latach bycia z kimś po rozstaniu na drugi dzień znajdują sobie drugiego byle tylko nie być w pojedynkę i od razu z marszu się do niego przeprowadzają, z dnia
  • Odpowiedz
  • 21
@choochoomotherfucker Oczywiście, że się da - moja była po 3.5 roku bycia razem zakochała się w typie w pracy w ciągu niecałego miesiąca od dołączenia i po jakichś 2-3 tygodniach zaczęła mu wysyłać wiadomości, że jest miłością jej życia i nie sądziła, że może poznać kogoś kto jest dla niej takim idealnym dopełnieniem.
Jak ktoś ma nasrane we łbie to dużo na to nie poradzisz
  • Odpowiedz