Wpis z mikrobloga

Niektórzy ludzie są po prostu zbudowani inaczej. Znajoma, kobieta, około 40 lat, dwójka dzieci i potrafi codziennie biegać po kilka lub kilkanaście kilometrów. Ja, mężczyzna, po 30, męczę się po 10 minutach roweru lub przejściu 2 km, sport to dla mnie jedynie męka. Ja nie wiem jak niektórzy to robią. Niby dyscyplina i po jakimś czasie powinno być lepiej, ale dla mnie to tak jakbym codziennie robił rozbieg i uderzał głową w ścianę z myślą, że jak uderzę kilkadziesiąt razy to już później bez problemów będę mógł uderzać... no chyba nie o to chodzi ja nie wiem #sport #zdrowie #mikrokoksy #bieganie #rower
  • 9
  • Odpowiedz
@FedoraTyrone: genetyka to #!$%@?, dokładnie jak napisałeś, ludzie są zwyczajnie różnie zbudowani i w różnym stopniu zdolni do wysiłku. Jednak pewien poziom sprawności fizycznej jest do osiągnięcia dla każdego, chyba że ma jakieś choroby.
  • Odpowiedz
jak nie czerpiesz z tego przyjemnosci.


@ChlopoRobotnik2137: @FedoraTyrone jak OP ma takie zaniki mięśniowe i niewydolność oddechowa to ciężko żeby czerpał z tego przyjemność. Niestety jak się doprowadzisz do ruiny to powrót do poziomu gdzie sport sprawia przyjemność jest męka. Wiem bo miałem kilka poważnych chorób, operacji
  • Odpowiedz