Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego przegrywy nie pójdą na terapie? Właśnie po to jest żeby nauczyć się akceptować siebie i nie uzależniać swojego szczęścia od innych (w tym przypadku kobiety).

#przegryw #terapia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
@mirko_anonim poszedłem kiedyś na terapię na NFZ. Psychiatra długo mnie na to namawiał aż w końcu się zgodziłem. Ogólnie to terapeutka nie wzbudziła we mnie żadnych nowych wniosków wręcz pewnego razu zapytała mnie a właściwie to dlaczego pan chce to szczęście odczuwać?! No #!$%@? nie wiem? Może dlatego że to chyba fajne być szczęśliwym i każdy do tego dąży, a mój problem właśnie polegał na tym że nic mi tej radości nie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Na skuteczność procesu terapeutycznego ma wpływ tyle czynników, że w realiach naszego kraju, można sobie zadać pytanie czy psychoterapii bliżej do nauk medycznych czy zabobonów jak astrologia. Osoby, które potrzebują terapii, często są zdesperowane, czasem nie są w stanie w pełni świadomie podjąć decyzji bądź po prostu wszystko im jedno. Nie wiedzą jaki nurt i czym się kierować w doborze psychoterapeuty, którym może przecież zostać każdy. Zarówno julka,
  • Odpowiedz