Wpis z mikrobloga

#eurowizja
Tak jak w poprzednich latach czułem klimat i oglądałem już od pierwszego dnia prób od deski do deski relacje czy nawet wywiady ze sceny eurowizji tak w tym roku totalnie jest mi to wszystko obojętne i żadnego klimatu wokół tego nie czuć, w gronie faworytów totalna mizeria niczym się nie wyróżniającą, masa rozebranych bab i joke entry bo w poprzednich latach jednej Hiszpance i Finowi się udało na pudło wskoczyć raz na 100 lat, Polskę od nie wiem już ilu lat reprezentuje wytwórnia Sony czy inne Juniwersy z swoimi stworzonymi gwiazdkami na kolanie, i jeszcze ten Izrael dopuszczony no kto to słyszał i widział maj ciepło a zero klimatu a to dziwne bo w końcu jesteśmy w Szwecji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
@Smolarek212: Tak, w tym roku poziom jest wyrównany, ale zapowiada sie na niezbyt wysoki :( Mam wrażenie, że eurowizji dobrze zrobiła dłuższa przerwa jak przy covidzie. 2021 rok był imo jednym z najlepszych w historii, samych kilka piosenek z topki mogłoby na luzie wygrać pozostałe edycje.
  • Odpowiedz
@Smolarek212: +1 ziomeczku, mam dokładnie takie same odczucia. Jest taka stypa w tym roku jakiej dawno nie było. Dla mnie jedynie Portugalia ratuje ten rok, ale jak nie przejdzie przez półfinał to nie wiem czy finał będę oglądał.
  • Odpowiedz