Wpis z mikrobloga

#przegryw Co byście radzili cpunowi który wytrzymał pół roku tortur na odwyku a po wyjściu wrócił do nalogu? Dodam że ten cpun jest skrajnie wycofany ze społeczeństwa i nieoogarniety życiowo tudzież po prostu niezbyt inteligentny , nie radzi sobie z właśnie emocjami I jest podatny na stres ... no i ma myśli magiczne po krysztale ...
Ja bym chyba doradził się wylogowac po prostu, bo nie ma sensu się tak męczyć a szanse na bycie szczęśliwym są bliskie zeru. .#narkotykizawszespoko
  • 11
  • Odpowiedz
@WirtuozPrzegrywu: doradziłbym psychiatrę w trybie pilnym, dostaniesz leki na odstawienie plus na "poprawę samopoczucia" z czasem się poprawi Z najgorszego gówna można wyjść jak się naprawdę będzie chciało. Najlepiej jak nie masz roboty zgłoś się na jakiś oddział psychiatryczny o pomoc. Powodzenia.
  • Odpowiedz
@Henryk55 chodzę bo psychaitrach od lat z tym że mam ewidentny problem z stosowaniem się do ich zaleceń xf. ..zresztą po ostatniej hospitalizacji wpisali mi to jako odrębną jednostkę chorobą obok głównej diagnozy i cpunstwa xd
  • Odpowiedz
@Henryk55 chodzę, nawet długo brałem leki, ale już odstawilem z 2 miesiące temu ponad

Byłem na jednym odwyku w krk z którego po tygodniu ucieklem ale we wpisie chodziło mi o ten odwyk na który się zaraz wybieram dopiero. ..czekamy na inormacje , ale jestem zdecydowany. .. ale też z doswiaddoświadczenia wiem ze to nie będzie wcale przyjemne doświadczenie dla osoby która sie boi innych ludzi i od wielu lat ich unikala
  • Odpowiedz