Wpis z mikrobloga

@Alucard454: Najlepsze jak starzy oczekują ode mnie jakiejś specjalistycznej wiedzy, której mnie nie nauczyli, np. łowienia ryb. Wtedy ojciec, który mnie nigdy na ryby nie wziął, dziwi się, że nie potrafię korzystać z wędki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Alucard454: pokazują tym swoją dominacje biorąc przy tym za ofiare swoje własne dziecko, podobny mechanizm jak przy sytuacjach szkolnych gdzie oskarki poniżają spierdonów przed całą klasą, żeby się popisać
  • Odpowiedz
@matti-nn: no chyba nie do końca - mam dwóch synów i obaj są totalnie różni. Starszy gdy był w wieku młodszego (9 lat) był strasznie lotny, nie mówiąc że w wieku 5 lat potrafił wskazać większość państw na mapie i części ciała (wewnętrzne) człowieka. Młodszy oceny w szkole ma Ok, ale jego rozkminianie problemów i myślenie abstrakcyjne (skutek-przyczyna) są na załamującym poziomie. Różnica między nimi jest 12 lat, więc nie spędzają
  • Odpowiedz
@salcefrytki: tasowanie genow. nikt nie mowi, ze beda tacy sami. odziedziczyli rozne geny prawdopodobnie i predyspozycje do innych rzeczy, to normalne. nie zmienia to faktu, ze to nadal twoja krew.
  • Odpowiedz