Wpis z mikrobloga

Może ktoś polecić mi jakiś sensowny krem z filtrem dla chłopa, który ma dosyć wrażliwą skórę na promienie i jak słońce trochę na nią poświeci to zaczynają się poparzenia 2137 stopnia....

Cena w sumie bez znaczenia, głównie to używałbym go podczas biegania, jazdy na rowerze no i w przyszłości pewnie jakieś wypady nad jezioro.
#kosmetyki #kiciochpyta #mirabelkopomusz #niebieskiepaski
  • 11
  • Odpowiedz
@lukija Holika się świeci i mnie osobiście szczypie w oczy, dodatkowo niskie ppd xd nie rozumiem zachwytu nad tym spfem
@t4il ja mam teraz Garnier ambre solaire i jest mega git
  • Odpowiedz
@t4il: Mój chłop sobie chwali Loreal. Nie spływa, nie szczypie, nie zostawia mu warstwy. Tylko pamiętaj żeby nakładać odpowiednią ilość (dwa palce) i dokładać czasem.
  • Odpowiedz
@t4il facet najchętniej podkrada mi z Nivea Cellular Luminous, jeśli nie masz wrażliwej skóry to dobrze sprawdzi się też wcześniej wspomniany Garnier (mocno czuć alkohol). Przyjemne w używaniu są też azjatyckie Beauty of Joseon lub skin1004
  • Odpowiedz
@Arktosik większość lekkich kremów z filtrem ma wysoko alkohol ale on dość szybko odparowuje. Dlatego wspomniałam o tym, że przy wrażliwej skórze może się nie sprawdzić
  • Odpowiedz