Wpis z mikrobloga

@tymbool bez przesady - Bobek zaczął coś grać dopiero pod koniec drugiego sezonu w BVB, wcześniej grał raczej niewiele, mało dawał drużynie, był nazywany transferową wtopą.
  • Odpowiedz
  • 30
@thority @giorgioborgio
Ta cała niechęć została rozdmuchana przez media. Tam chodziło o jakieś małostkowe historie typu ktoś komuś kanapki na lotnisku nie kupił xD
I owszem, wtedy dla tych piłkarzy to był powód do focha, ale dziś każdy z nich chyba patrzy na to jak na dramy małolatów.
  • Odpowiedz
@giorgioborgio obejrzyj sobie dokument od Amazona o Błaszczykowskim bo poruszyli tam ten temat. Można oczywiście powiedzieć że nie mówią wszystkiego ale to już kwestia tego jak sam to odbierzesz. W skrócie to mówili tam że nie chodziło o jakąś jedna wielką akcję tylko o kilka pierdół a że każdy z nich był wtedy młody i niedojrzały to ego wygrało i żaden z nich nie przeprosił pierwszy
  • Odpowiedz
@Ralphs @tymbool @thority niby to prawda Panowie i ja wiem, że Wy to wiecie, ale na tym polega gra zespołowa. Owszem, u mnie w pracy też są dupki z którymi nie lubię gadać, ale często biorę ich do zespołu bo wiem, że dowiozą temat mimo jakichś tam drobnych animozji. Liczy się wynik, pensja i premia dla nas za zrealizowany temat.
  • Odpowiedz
  • 0
@jacas gdy Bobek był w BVB to Ania mogła co najwyżej pomarzyć o nowej fryzurze. Za to teraz wreszcie może wypiąć dupsko śniadowemu Alvarowi.
  • Odpowiedz