Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dziwnym trafem u mnie w rodzinie wszyscy są świadomi co i ile kosztuje jeżeli chodzi o mieszkania czy działki. Ile kosztuje najem i tak dalej. Przykro mi się czyta, że panuje taka niewiedza finansowa, którą zostaliście zarażeni w swoim rodzinnym domu. Poza tym u mnie w rodzinie też cash is the king, po co kredyty? a teraz się okazuje, że mam pospłacane mieszkania na wynajem w wieku niskich 30 lat, zrobiłem ruch z zakupami przeciwnie to tego co mówili wszyscy dookoła, o kredytach i o nieruchomościach.

To nie landlordzi, bakierzy i deweloperzy są winni temu, że nie macie mieszkania, tylko edukacja finansowa wyniesiona z domu. Nestety taka prawda.

Ja dzięki edukacji i inwestowaniu każdej złotówki w nieruchy mieszkam już w Hiszpanii i można powiedzieć, że nie muszę nic już robić w życiu. 12 lat odkładania każdej złotówki, niekupowania głupot, telefonów i samochodów. Udało się! Życzę każdemu takiego sukcesu, żeby Wasz syn był Oskim.

#nieruchomosci



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
Poza tym u mnie w rodzinie też cash is the king, po co kredyty? a teraz się okazuje, że mam pospłacane mieszkania na wynajem w wieku niskich 30 lat, zrobiłem ruch z zakupami przeciwnie to tego co mówili wszyscy dookoła, o kredytach i o nieruchomościach.

tylko edukacja finansowa wyniesiona z domu. Nestety taka prawda. Ja dzięki edukacji i inwestowaniu każdej złotówki w nieruchy

@mirko_anonim:

Co ma wspólnego edukacja z polityką banków
  • Odpowiedz
@mirko_anonim i tak i nie. Jak się zalewarowales i nie pyklo przed 2008r to tonąles - i znam takich wielu. Po 2009r ludzie wyciągający wnioski próbowali żyć bezpiecznie ale zmieniły się reguły gry i nagle się okazało, że państwo ratuje wszystkich a cashowcy są podwójnie poszkodowani.
  • Odpowiedz