Wpis z mikrobloga

#przegryw właściwie to bliżej mi do małpy czy psa niż do bycia człowiekiem ... nie zasługuje na to miano ...
nie czuje ze mam nad czymkolwiek kontrolę, że jestem panem własnego losu... nie potrafię się zmusić do rzeczy które muszę za to te które mi szkodzą praktykuje nonstop...

Tato dal na kfc dla przegrywa narkomana jeszcze ... żałosne ...

Normalnie nie pisal bym tego wszystkiego
bo po co i kogo to obchodzi, każdy ma ciężko w tym życiu , no i bardziej mi to szkodzi niż pomaga , ale jakoś tak się samo to z człowieka wylewa, ten potok szamba i niespecjalnie czuje wstyd z tego powodu
  • 14
  • Odpowiedz
@WirtuozPrzegrywu okej to juz coś teraz noe tylko chcieć a robic cos w tym kierunku jak np przeszkadza ci ze jestes narkomanem to z tego zrezygnuj albo spróbuj walczyc z popędem do zazywania jesli sam uwazasz ze to zle i ciesz sie tym ze dzis nie #!$%@? bo nie chciales i jestes lepszy niz wszystko to co zle
  • Odpowiedz
@WirtuozPrzegrywu to źle stary chcąc z tego wyjść najlepiej jest polubić swoją dobrą strone bo wiadome kazdy ma błedy i zła strone ale i też superlatywy cos w czym jestesmy lepsi od innych i na to powinnismy patrzec i z tego sie cieszyc
  • Odpowiedz
@WirtuozPrzegrywu moim zdaniem batonik jeszcze najgorzej jest typowo użalać się nad sobą ja nic nie umiem nic nie potrafię jestem najgorszy i pozniej nie dziwic sie ze takie masz podejscie do siebie jesli sam nie potrafisz to potrzebujesz kogos np psycholog ktory te mysli przepedzi z ciebie
  • Odpowiedz